Kas ar demogrāfiju? Vai man jāmaksā par citu cilvēku izvēlēm radīt bērnus? Kāpēc? Cik daudz?

Vai tā ir problēma, ka latvieši izmirst? Kāpēc man jāuztraucas, ka pēc 300 gadiem latviešu nebūs pārāk daudz? Saruna ar Elīnu Treiju – uzņēmēju, politiķi, Rīgas domes deputāti un Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienības valdes priekšsēdētāju.

“Puaro.lv sarunas” arī Spotify:

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


guest

7 Comments
jaunākie
vecākie populārākie
Vērotājs
Vērotājs
9 d. atpakaļ

Vājprāts un totālas muļķības, bija kauns klausīties. Kārtējo reizi aiz skaistām un gudrām runām par nabadzību – nekas. Treknu punktu pielika ,,doma” par mentora pielikšana jaunajām ģimenēm.. trešā mamtēte no valsts.. kā šādas personas tiek amatos!?

ccVV1
ccVV1
5 d. atpakaļ
Reply to  Vērotājs

amatos tiek caur partiju vai pazīšanos

zemnieks
zemnieks
10 d. atpakaļ

Jā, tu kuce, tev par to ir jāmaksā, jo tu no tā gūsti labumu. Tu dzīvo valstī, sabiedrībā, nevis kautkur Āfrikas džungļos. Ja neko citu, tie bērni maksās tavu pensiju.

turlais
turlais
11 d. atpakaļ

Briļļainais homoseksuālists palīdzēs – viņš par mums rūpējas!

!!!
!!!
11 d. atpakaļ
Reply to  turlais

Nu ko tev tie homo satrauc. Vienmēr pirmais pie tādām tēmaām pakomentēt. Tev pašam nerādās sapņos visas tās lietas?

???
???
11 d. atpakaļ
Reply to  !!!

Vārda brīvība teikt to, kas šķiet svarīgs! Un viņam noteikti ir savi acīmredzami apsvērumi.

turlais
turlais
11 d. atpakaļ
Reply to  !!!

Mani nesatrauc tie, kuri ar to neuzbāžas. Es zinu tādus – normāls kontakts. Pureņu vidusskolas arhīvus kapēc nez likvidēja? Arhīvus un tad videni…