Tikt skaidrībā ar dzīves vēlmēm un mērķiem: kas jādara 2018.gadā

Jaunais gads

Lai maksimāli īstenotu visas 2018. gada piedāvātās iespējas,  būs skaidri jānosaka prioritātes. Uz ko koncentrēties katrā no Zodiaka zvaigznājiem dzimušajiem, par to lasiet turpinājumā.

Par laimi, samērā sarežģītais 2017.gads jau tūlīt būs beidzies. Zvaigznes sola, ka 2018. gads pavērs brīnišķīgas iespējas. Tomēr, lai sasniegtu iecerētos mērķus, būs jāpastrādā no sirds.

Jaunais gads sola spēcīgu Marsa un Jupitera aliansi ciešā sadarbībā ar Skorpionu. Šī kombinācija palīdzēs tikt skaidrībā ar dzīves vēlmēm un mērķiem.

Gada sākumā jutīsim spēku pieplūdumu, lai īstenotu ilgtermiņa plānus gan ģimenē, gan karjerā. Saule, Venēra un Plutons, sagrupējušies pragmatiskajā Mežāzī, sniegs šarmu un nepieciešamo sociālo mijiedarbību.

Tātad, lai maksimāli īstenotu visas piedāvātās iespējas, 2018. gadā būs nepieciešams skaidri noteikt prioritātes.

zodiaka zīmes 2018.

Auns

Savstarpējās attiecības un karjera

Auna zvaigznājā dzimušajiem ir iedzimtas līdera dotības. Jūs esat spējīgs sasniegt izvirzītos mērķus pat tad, ja ceļā tiek likti šķēršļi. 2018.gads sniegs jums iespēju veikt izrāvienu karjerā un veidot veiksmīgākas personiskās attiecības. Plutonam būs labvēlīga ietekme uz jūsu karjeru visa gada garumā un, sadarbojoties ar Saturnu, tiks veicināts jūsu biznesa uzplaukums. Šis planētu savienojums sniegs jums enerģiju visa iecerētā īstenošanai gan karjerā, gan personīgajā dzīvē. Vienlaikus neaizmirstiet koncentrēt uzmanību uz to, ko patiešām vēlaties sasniegt, un disciplinēti un cītīgi pie tā strādāt.

 

zodiaka-zimes-6

Vērsis

Atgūstiet kontroli pār savu karjeru
2018.gadā jums radīsies iespēja būt atbildīgākiem, veidojot karjeru un, iespējams, pat kļūstot par vadītāju. Jūsu tiešums, spītība un darbīgums būs vislabākie palīgi šī mērķa realizēšanā. Ja jūs vēlaties iegūt jaunu, perspektīvu amatu vai gūt paaugstinājumu darbā, vai varbūt tikt pamanīts un novērtēts šī brīža amatā, tad piemērotākais laiks tā īstenošanai būs 2018. gada pirmie seši mēneši. Saules aptumsums, kas gaidāms 15. februārī, notiks jūsu karjeras un mērķu sektorā, un tas var kļūt par vispiemērotāko brīdi, kad vērts ieguldīt spēkus karjeras veidošanā un mērķu sasniegšanā.

 

zodiaka-zimes-5

Dvīņi

Attīrieties dvēselē un miesā 

Dvīņi, ja 2017. gads lika jums apjaust par negatīvās enerģijas daudzumu, kuru apzināti vai neapzināti radāt ap sevi, tad 2018. gads būs ideāls laiks, lai atbrīvotos no šīs enerģijas. Attīrieties, pārtraucot sakarus ar “draugiem”, kuri iztukšo jūsu enerģijas rezerves un neatbalsta jūsu intereses. Kopumā 2018.gads būs piemērots laiks, lai pārvērtētu visas attiecības. Jums nepieciešams izvairīties no tiem cilvēkiem, ar kuriem nejūtat ciešu saikni, un strādāt pie to attiecību stiprināšanas, kuras jūs bagātina. Marss atradīsies šajā sektorā no marta vidus līdz maija vidum, liekot jums aizdomāties par šiem jautājumiem un sniedzot nepieciešamo enerģiju attiecību sakārtošanai. Jupiters šajā sektorā augusta otrajā pusē izgaismos problēmas jums tuvo cilvēku attiecībās, liekot nekavējoties ķerties klāt to risināšanai.

zodiaka-zimes-7

Vēzis

Sekojiet savam sapnim

Vēži, ja jūs visiem spēkiem cenšaties iegūt to, ko patiešām vēlaties, tad 2018. gadā visi šķēršļi, kas kavējuši mērķa sasniegšanu, izgaisīs. Jaunajā gadā noteikti sekojiet saviem sapņiem un centieties tos īstenot gan mīlestībā, gan karjerā, gan sadzīvē. Jupiters kopā ar emocionālo Skorpionu laika posmā no marta līdz jūnija sākumam jūs apveltīs ar ekstrasensiem raksturīgu spēju izvairīties no šķēršļiem, tādējādi ļaujot sasniegt visu iecerēto.

zodiaka-zimes-8

Lauva

Radiet savu ideālo māju

2018. gads ir īstais brīdis, lai koncentrētu uzmanību uz to, ko īsti jūs vēlaties no ģimenes dzīves un attiecībām, mājīgi iekārtotu ģimenes ligzdu un interesanti pavadītu brīvo laiku. Dažiem pārmaiņas būs saistītas ar jauna istabas biedra iegūšanu vai biežāku draugu pulcēšanu pie klāta svinību galda, bet citiem laiks uzsākt kopdzīvi ar partneri – viss atkarīgs no jūsu priekšstatiem par mājīgu ģimenes ligzdu un ideālu māju.

 

zodiaka-zimes-3

Jaunava

Pievērsiet uzmanību pašrealizācijai

Jaunavas, ja pārliecības trūkums par sevi līdz šim jūs ir atturējis no kādas darbības veikšanas, tad 2018.gadā gaidāma planētu izlīdzināšanās, lai sniegtu jums iespēju pārliecinoši izpaust personīgās un profesionālās iespējas. Ir pienācis laiks atbrīvoties no aizspriedumiem, kuri ir līdz šīm traucējuši sekmīgi virzīties uz mērķi, jo 2018.gadā jūs varat sasniegt visu, ko vēlaties. Jūs būsiet gatavi īstenot apjomīgus projektus. Jūsu pārliecība par nākotni un jūsu varēšanu nostiprinās jau no 2017.gada oktobra, un tā turpinās uzņemt apgriezienus līdz pat 2018.gada novembrim. Romantika un darbs var būt savstarpēji saistīti.

 

zodiaka-zimes-4

Svari

Nauda, nauda, naudiņa…

Svari, ja jūsu bankas kontā līdz šim bija vērojama pastāvīga finanšu lejupslīde, 2018. gads šo negatīvo situāciju izmainīs. Līdz pat 2018. gada 8. novembrim nauda, personīgās lietas un pārliecība par sevi tikai vairosies. Jūsu vēlme pēc komforta un drošības pieaugs, tādēļ būs nepieciešama arī finansiāla stabilitāte. Jūs sajutīsiet, ka esat pelnījuši vairāk, un to arī iegūsiet, turklāt pārliecības un veiksmes impulss pozitīvi ietekmēs arī jūsu attiecības ar citiem. Jūs spēsiet skaidrāk izprast cilvēkus un atšķirt, kurš ir piemērots sadarbībai ar jums, bet kurš nav jūsu uzmanības vērts.

 

zodiaka-zimes-10

Skorpions

Baudiet dzīvi!

2018. gadā Jupiters izies cauri jūsu zīmei, bet kaut kas tāds notiek tikai reizi divpadsmit gados, tādēļ nepalaidiet garām šo mirkli! Jaunais gads būs ideāls laiks, lai pievērstu uzmanību sev, sajustu prieku par savu esamību. Nākamgad Jupiters radīs tam ideālus apstākļus. Tas būs laiks, lai izprastu savas vajadzības un sasniedzamos mērķus. Jūsu personība, veidols, pārliecība par sevi ar Jupitera palīdzību kļūs stiprāka no 2017.gada oktobra līdz 2018.gada novembrim. Jums paveras jaunas perspektīvas, nenokavējiet šo mirkli.

 

zodiaka-zimes-9

Strēlnieks

Padomājiet par otro iespēju

2018. gads jums nebūs gluds, bet sniegs daudzas satriecošas iespējas, lai novērtētu mīlestības nozīmi un dotu otru iespēju tam, kas iepriekš nebija nostrādājis. Visticamāk, jūsu romantiskajās attiecībās ir bijis daudz izmaiņu, kas veicinājis citādu skatījumu uz mīlestību, bet tas var nozīmēt arī satuvināšanos. Merkūrs 2018. gada novembrī pakļaus jūs nemieram, tādēļ esiet gatavi šim brīdim, ievelkot dziļi elpu un nomierinoties jau iepriekš.

 

zodiaka-zimes-2

Mežāzis

Dibiniet vairāk sakaru

Mežāzi, jūs vienmēr esat tik mērķtiecīgs un koncentrēts uz mērķi. 2018. gads jums būs laiks, kad paplašināt draugu un kolēģu loku, lai iegūtu to, pēc kā tiecaties. 2018. gadā jūsu paziņu un jaundibināto sakaru loks augs un paplašināsies. Tas nepieciešams, lai justos pārliecināti nākotnē un radītu tādu rīcības plānu, kas ļaus jums sasniegt iecerēto.

 

zodiaka-zimes-11

Ūdensvīrs

Pienācis laiks kļūt par centrālo figūru

Jūs esat tik neatkarīgs un radis ar visu tikt galā paša spēkiem, ka nevarat vien sagaidīt, kad apkārtējie cilvēki sāks apzināties jūsu patieso potenciālu. Ja iepriekš jūs labprāt izvairījāties no liekas uzmanības, tad nākamajā gadā sasniegumi ļaus jums kļūt par centrālo figūru. Jūsu ambīcijas, biznesa mērķi un reputācija turpinās augt un pieņemties spēkā. Jūsu talants gūs atzinību. Jūs iegūsiet stāvokli, kurš jums piestāvēs, leposieties ar darbu, kurš jums nav tikai ienākumu avots, bet arī svarīga daļa sociālā statusa un prestiža nodrošināšanai.

 

zodiaka-zimes-1

Zivis

Remdējiet zinātkāri

Sapņainās Zivis pavada laiku bezgalīgos meklējumos, lai uzzinātu pēc iespējas vairāk. Jūsu zinātkāre 2018. gadā turpinās pieaugt, bet zvaigznes sniegs nepieciešamo atbalstu sevis meklējumos. Līdz 2018. gada 8. novembrim jūsu pārliecību sistēmas, jaunas pieredzes iegūšanas iespējas un vēlme uzzināt jauno mainīsies un paplašināsies. Jūs kļūsiet drošāks un enerģiskāks un vienlaikus apzināsieties, ka ir vēl tik daudz iespēju mācīties. Šajā ciklā jums sagaidāma pozitīva prognoze. Apzinieties savas spējas jau tagad, lai sagatavotos nākamajam ciklam, kurš sāksies 2018. gada novembrī un ļaus būt jūsu karjerai uzmanības centrā. Esiet tam gatavi!

 

Sagatavots pēc cluber.com.ua

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar