Resnas un nekoptas viņas kļuva tad, kad apprecējās

Resnas sievietes, iespējams, izvairās bieži lūkoties spogulī un pretojas aicinājumam iziet sabiedrībā, jo visbiežāk mokās ar kompleksiem. Vismaz brīdī, kad atšķir glancētu žurnālu, no kura lappusēm žilbinoši smaida kārtējā slavenība, kuras ķermenis ir slaids un lokans kā smildziņa.

Taču te nu ir jāatceras, ka arī slavenības, kuras esam raduši redzēt skaistas un neatvairāmas, tāpat mēdz palaisties slinkumā un pieņemties svarā. Līdzīgi, kā daža laba no „parastajām” sievietēm, visbiežāk tas notiek tad, kad (beidzot) pie sāniem ir vīrs.

Lūk, arī šīm populārajām personām stabilas attiecības vai laulība ir vairojušas ķermeņa svaru, un vismaz kādu brīdi savā dzīvē arī viņas ir bijušas resnas.

 

Avots: golbis.com

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


16
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
ewe
ewe

Raksta autoram deretu pardomat, pirms izvelas virsrakstu! “RESNA” un “NEKOPTA” ne vienmer ir savienojamas viena personaa… Vai maz esi ieverojis/-usi, ka no slaidajam “nes” pec puvushas siljkjes vairak, kaa no apalitem?!?

esinese
esinese

Kapēc uzreiz nekoptas?!?

Kaspars
Kaspars

beidzot kļuva par sievietēm, nevis lopiem!

Nopietni?
Nopietni?

Tik neizdevušās bildes -skaidri redzams fotošops. Kristīna Agilera tagad arī ir slaida.

Kaspars
Kaspars

tas gan. fotošops riktīgs.

Melārka
Melārka

Resnas un nekoptas? Manuprāt, viņas nav nekoptas, ir vienkārši nožēlojami skaistuma uzskati, kuri tiek baroti pusaudžiem. Sak, Tu esi skaista, bet, ja slimīgi nenodarbosies ar fitnesu, arī tev ir izredzes kļūt tikpat neglītai. Fuj par tik kroplīgu domāšanu un tās popularizēšanu.

Ieva
Ieva

100% piekritu kartejais LETAIS PRETIGAIS RAKSTS kas kropljo jaunieshu domashanu kas ir kas

K
K

pilnīgi manas domas. neredzu nevienu sievieti nedz resnu, nedz neglītu. Ģimene un vesels bērns ir nonācis šo cilvēku prioritātē.
Jaunās meitenes, lūdzu, esiet prātīgas!

L.
L.

Tāpēc, ka vīrs, sit pa nerviem un apspiež, pieprasa nereālas lietas un sieviete nespēj to panest. Pēc laulībām zūd dzīvesprieks un gaidītā paradīze izrādās elle.

garāmejot
garāmejot

Nu noresnēja. Un? Daļai bērni, daļai vispār bildes pēc 10-20 gadiem. Bet citas pēc precībām nokārnē, vēl citas – nemainās. Citas kļūst resnas bez precēšanās.

Kāda ahūni dziļā doma bija šim rakstam?

?
?

Varbūt Puaro var nelikt tik degradējošu saturu savā internetvietnē?

Kriksis
Kriksis

Cilvēki vienkārši nogurst no lielā darba un sevis ierobežošanas, lai iegūtu skaistuma kanoniem atbilstošu izskatu. Tagad var atslābināties, miljoni sapelnīti, vīrs pie sāniem. Ja kādam kaut kas nepatīk, tā ir viņa problēma.

?
?

Zemiskākais raksts pēdējā laikā! Jums nav kauns kaut ko tādu publicēt???????????????????????????????????????????????

aksu
aksu

viņas galvenokārt, piedzīvo gadus, dzemdības un pārējās novecošanas ligas. Kamēr jaunas, tikām fitnes neinteresē(tāpat smukas). P.S. Vismaz MariahCarey bildes te ir ar turpat 20g starpību- 20gadniece un 40gadniece.

nazis
nazis

Varbūt paguva apprecēties, pirms kļuva resnas.

bu-buu
bu-buu

Pilnīgs infantīlisms.