Pensionārs Džefrijs Laifs: dzīvi mainīt var jebkurā vecumā

Džefrijs Laifs (Jeffrey Life), pensionēts amerikāņu ārsts, ar savu piemēru ir pierādījis, ka sākt nodarboties ar fitnesu un mainīt dzīvi var jebkurā vecumā.

Dzefrijs-laifs1

Kad ģimenes ārstam Džefrijam Laifam bija piecdesmit deviņi, kādu rītu viņš pamodās un saprata, ka jūtas vecs, noguris un nekam nederīgs. Ko var ieteikt pacientiem tas, kurš pats jūtas tik nožēlojami?

Vīrieša fizisko un psihisko veselību lielā mērā nosaka divi rādītāji – tas, kā viņš īsteno sevi profesionāli un kā jūtas gultā. Džefrijam bija liekais svars, otrā tipa diabēts un erektālā disfunkcija. Viņu bija pametusi sieva un viņš cieta no depresijas.

Tajā rītā viņš paskatījās spogulī un šausmās sastinga. Taču šoreiz roka nepasniedzās pēc zālēm vai viskija pudeles. Viņš nolēma radikāli mainīt savus paradumus.

Vispirms pārskatīja ēdienkarti un izslēdza no tās visu trekno un nevajadzīgo, arī alkoholu. Tad devās uz sporta zāli, kur iepazinās ar treneri, bijušo jūras kājnieku, kas divus termiņus bija dienējis Vjetnamā. Treneris kritiski nopētīja Džefriju un teica: ja izturēsi programmu, ko jau šodien tev salikšu, būs rezultāts, taču nez vai tu izturēsi…

Dzefrijs-laifs

Trīs reizes nedēļā Džefrijs cēlās četros, lai pirms darba divas stundas varētu pavadīt sporta zālē. Programma patiešām izrādījās “balls-to-wall” jeb “pauti-pret-sienu”. Taču drīz vien viņš palielināja treniņu skaitu līdz piecām reizēm nedēļā un sāka vingrināties arī mājās.

Sabalansēts uzturs, fiziska slodze un trenera viedais skarbums nepilna gada laikā pārvērta Džefriju no apātiska resnvēdera par enerģisku atlētiskas miesas būves vīrieti. Dakteris Laifs izbaudīja savu jauno ķermeni un turpināja trenēties.

Sešdesmit četros gados viņš jutās labāk nekā piecdesmit deviņos. Vēl jo vairāk – viņš jutās mundrāks nekā jaunībā. Viņš apprecējās, uzrakstīja grāmatu, sāka lasīt lekcijas un uzstāties semināros, kļūstot par liecību tam, ka dzīve vecumā 60+ var būt interesanta un aizraujoša. Vēl jo vairāk – viņš jutās mundrāks nekā jaunībā.

Džefrijs pierādīja, ka vecums un slimības nav sinonīmi. Katrs vīrietis, ja vien patiešām grib, var atgūt veselību, skaistu un spēcīgu ķermeni un kvalitatīvu seksu.

Tagad doktoram Laifam ir astoņdesmit viens gads. Viņam ir atlētisks ķermenis un laimīga cilvēka skatiens. Viņa devīze: “Būt veselam nekad nav par vēlu un nekad nav par agru.”

 

Dzefrijs-laifs7

Tomēr būsim godīgi – māti dabu nevar piemānīt. Bet aizkavēt, izrādās, var gan. Papildus treniņiem sporta zālē un sabalansētai ēdienkartei, dakteris Džefrijs Laifs palīdz savam organismam kļūt ideālam ar pārtikas piedevām, kas satur testosteronu. Kā zināms, iestājoties andropauzei, vīrieša ķermenī samazinās testosterona līmenis, kas savukārt palēnina muskuļu masas pieaugumu.

Dzefrijs-laifs2

Dzefrijs-laifs3

Mūsdienās 81 gadu veco Džefriju Laifu Amerikā zina ikviens pensijas vecuma vīrietis, kurš nolēmis nepadoties stereotipam – pensionāram ir jāsēž dārzā zem ābeles un jāgaida nāves stundiņa.

Džefrijs Laifs vairs nepraktizē kā ģimenes ārsts, bet visas uz savas ādas pārbaudītās zināšanas liek lietā, lai palīdzētu arī citiem cilvēkiem pusmūžā mainīt dzīvi un uzlabot fizisko formu.

Pensionētā ārsta grāmata “The Life Plan” (“Plāns dzīvei”) ir bestsellers un pārtulkota vairākās valodās. Džefrijam Laifam ir arī mājas lapa, kurā konsultāciju var gūt visi tie, kuri nolēmuši vecumam nepadoties.

Dzefrijs-laifs5

Dzefrijs-laifs6

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Foto no Džefrija Laifa mājaslapas 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar