Pazīlēsim? Izvēlieties mandalu un uzziniet, ko atnesīs 2018.gads

2017.gads

Ļaudis jau kopš neatminamiem laikiem mēģina ielūkoties nākotnē. Veidu, kā to izdarīt, ir daudz. Sākot ar slaveno gaišreģu pravietojumu tulkojumiem, bieži vien pielāgojot tos situācijai, beidzot ar pavisam vienkāršiem paņēmieniem. Šoreiz piedāvājam mandalas. Runā, ka šo paņēmienu – nākotnes zīlēšanu ar mandalu palīdzību, cilvēki esot piekopuši jau pirms simts gadiem Indijā un Tibetā.

Un tātad – vai esiet gatavi uzzināt, ko atnesīs jums 2018. gads? Ieskatieties šajos krāsainajos rakstos. Klausot savai intuīcijai, izvēlieties vienu no tiem – to, kurš tīk vislabāk.

1.Patīkams gads. Dzīve iemirdzēsies košās krāsās. Atklājumi un notikumi nebūs ilgi jāmeklē. Noticiet sev un dodieties iekarot jaunas virsotnes. Jums noteikti izdosies!

2.Sapņains gads. Un sapņi, kā zinām, bieži mēdz piepildīties. Ticiet, ka brīnumi notiek, un tiecieties pēc sava sapņa. Gadu caurstrāvos prieka un laimes stari. Tas, par ko sapņojat jau ilgus gadus, piepildīsies tieši šajā gadā.

3.Laimīgu sagadīšanos un notikumu pārpilns gads. Laime jau ir turpat pie jūsu mājokļa sliekšņa. Aizmirstiet bažas un raizes — jaunajā gadā jūs gaida vesela jūra prieka. Un neslēpiet sveci zem pūra – dalieties priekā ar citiem. Jums laimes nepietrūks – visu gadu tā sekos jums ik uz soļa.

4.Krāšņs gads – ar spilgtām krāsām un svētku salūtiem. Dzīvē nekad nav tikai pelēka ikdiena – sarīkot svētkus var arī sev pats. Pat tad, ja līdzās nav neviena, ar ko dalīties priekā. 2018.gadā iemeslu svinēt jums būs atliku likām. Priecājieties kopā ar draugiem, kolēģiem un mīļiem cilvēkiem. Aizmirstiet kaut uz brīdi rūpes un raizes un vienkārši izbaudiet prieka mirkļus.

5.Nākamais gads jums solās būt rimts un nosvērts. Raizes un šaubas izgaisīs reizē ar pēdējām vecā gada minūtēm. Baudiet kluso un rāmo ziemas rītu, dabas skaistumu un sniegpārsliņu deju aiz loga. Miers un harmonija būs jūsu sabiedrotie visu nākamo gadu.

6.Veiksmīgs gads. Jums izdosies ielēkt ritoša vilciena pēdējā vagonā un notvert veiksmi aiz astes. Turiet to, cik vien spēka un tā neatteiksies būt jums līdzās, lai ko jūs uzsāktu. Neskopojieties ar labiem darbiem un vārdiem, un arī jūsu tuviniekiem tiks no tās savs labums.

7.Labestīgs gads. Lai ko mums mēģinātu iestāstīt, labais tomēr pasaulē ir vairāk nekā sliktais. Jūs pēc sirds patikas izbaudīsiet līdzcilvēku labvēlīgo attieksmi pret sevi. Neaizmirstiet seno patiesību, ka viss devējam atdodas, turklāt trīskārši. Tāpēc neskopojieties ar labiem darbiem!

8.Pārsteigumu pilns gads. Ik uz soļa nākamais gads piespēlēs jums kādu negaidītu tikšanos vai notikumu. Ieklausieties, ko saka jūsu iekšējā balss, un jūs zināsiet, kad ir jānopērk laimīgā loterijas biļete. Laimests iekritīs jums tieši klēpī! Darba maiņa, pārcelšanās uz dzīvi citur – tas viss ir sākums kaut kam labam. Pārmaiņas dzīvi padara košāku un interesantāku.

9.Daudzsološs gads. Fundamentālu pārmaiņu gads. Laiks, kad droši varat īstenot pat vispārdrošākās ieceres – tieši tās ir nākotnes panākumu sākums.

10. Gads būs ļoti interesants. Garlaicīga dzīve un jūs – tie ir divi nesavienojami jēdzieni. Jūsu vēlēšanās tiks piepildītas, dažbrīd pat ar uzviju. Esiet pārliecināts par sevi! Ceļojumi, interesantas tikšanās, garīgas atklāsmes un jaunas iespējas – lūk, cik dāsns jums būs 2018.gads!

11.Nesatricināms gads. Miers un rimtība valdīs jūsu domas un gaitas nākamgad. Trauksme un ķibeles paliks aiz sliekšņa. Pa durvīm līdz ar 2018.gada pirmajām minūtēm jūsu dzīvē ienāks miers un harmonija, pēc kā sen jau ilgojaties. Baudiet!

12.Dāsns gads. Iedomājieties vēlēšanos. Sev, saviem mīļajiem, nejauši satiktiem cilvēkiem. Tikai neaizmirstiet, ka vēlēšanās bieži mēdz piepildīties. Nepāršaujiet pār strīpu, un gads savu pārpilnības ragu iebērs tieši jūsu dzīvē.

13.Noslēpumains gads. Jūs vēl aizvien neticat brīnumiem? Žēl gan, jo tie notiek. Brīnumzizli jūs, protams, bēniņos neatradīsiet, bet dzīve nākamgad piespēlēs daudz noslēpumainu atgadījumu un atklāsmju. Un daudzas no tām  jūs noteikti iepriecinās.

14.Ražīgs gads. Neaizmirstiet atlikt kādu grasi vecumdienām. Droši plānojiet, rakstiet, dejojiet — panākumu atslēga ir jūsu rokās. Veltiet mazumiņu pūļu, pieberiet šķipsniņu centības un viss izdosies.

15. Gads jums būs brīnumu pilns. Brīnieties pats un lieciet brīnīties citiem. Radiet pārsteigumus pats un gaidiet pārsteigumus no dzīves. Nebaidieties eksperimentēt , droši lauziet rāmjus un atbrīvojiet savu iekšējo Es. 2018.gadā būs jūsu spēkos mainīties pašam un mainīt pasauli sev apkārt.

16.Viegls gads kā suņa aste. Viss, kas līdz šim šķita kā smaga un nepanesama nasta, izrādīsies viegli paveicams. Nekādas kataklizmas nespēs jūs apturēt un novirzīt no ceļa. Neviens sīkums nepaliks bez ievērības, un viss izdosies!

17.Fantastisks gads! Izmēģiniet kaut ko jaunu. Nošļūciet no kalna kopā ar bērneļiem. Smejieties un priecājieties kopā ar viņiem. Jūtiet, cik ļoti tas aizrauj? Tas, kas jūs sagaida 2018. gadā, ieraus jūs tieši tādā pašā azartā. Jūs gūsit nebijušas sajūtas un fantastiskas emocijas.

18.Gads jums solās būt ar plusa zīmi. Visi vecie mīnusi – problēmas un kreņķi iekšā jaunajā gadā ielaisti netiks. Jauns gads, jaunas domas – jauna dzīve kā balta lapa, uz kuras rakstīt jaunu dzīvi. Pozitīvs stars rādīs jums ceļu, dodieties tur, kur sapņi sauc.

19.Finansiāli labvēlīgs gads. Nauda un pārticība pavērs jaunas iespējas. Paaugstinājums amatā, privātā biznesa uzsākšana, laimesti – to visu jaunais gads sagatavojis tieši jums.

20.Veiksmīgs gads. Izvēlieties pareizo maršrutu, nospraudiet mērķi un ejiet uz to. Pareizi izvēlētas prioritātes palīdzēs gūt panākumus it visā.

21.2018.gads jūsu dzīvē ienesīs nozīmīgas pārmaiņas. Jauns dzīves etaps, kas dāsns ar veiksmi un materiāliem labumiem. Nenoguliet iespēju! Svarīgākais meklējams sīkumos. Pārskatiet savus plānus un jūs pārliecināsities, ka detaļām ir izšķiroša nozīme. Izdariet pareizo izvēli, un panākumi neizpaliks.

22.Kaislīgs gads. Atslābinieties un gūstiet baudu. Mīlestība pati jūs uzmeklēs, ir tikai jātic un nevajag slēpties. Biežāk smaidiet un nebaidieties nokļūta kaisles atvarā. Jaunas jūtas pamudinās uz jauniem darbiem.

23.Romantisks gads. Sveces, kamīna liesmas, silts pleds un gaisīgs suflē – jebkas, kas jums patīk. Romantika kā maigs kaķēns jaunajā gadā ieritināsies jums klēpī un paliks tur līdz pēdējai gada dienai.

24.Skaists gads. Jūs būsit ikviena pasākuma rota, par jums priecāsies, un prieku gūsit arī jūs. Elegance, iznesība un daiļums – jūsu ceļa biedri jaunajā gadā. Raisīsies agrāk nepamanīts dizainera vai stilista talants. Skaistums piepilda pasauli! Jūsu dzīvi nākamgad noteikti.

25.Karsts gads. Vai nu burtiskā nozīmē – karstas smiltis un okeāna krasts, vai pārsteigumi un negaidītas tikšanās, kas sagādās karstas emocijas, radot vasarīgu noskaņu. Lai nu kā, alkas pēc jauniem piedzīvojumiem jaunais gads jums atnesīs!

Jūs teiksit – pārāk labi, lai būtu ticami? Varbūt, bet ja ticam, ka viss būs labi, visbiežāk tā arī notiek.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: astrology.com

Populārākie rakstiLasītāju viedokļi

avatar