Meiteni izvaroja 43 200 reižu, tomēr viņa izdzīvoja

meiteni izvaroja

Meksikānietei Karlai Džasinto (Karla Jasinto) bija tikai 12 gadu, kad viņa, kā pašai šķita, satika savu lielo mīlestību. Par meiteni daudz vecākais vīrietis solīja nonest zvaigznes no debesīm un nobērt pie Karlas kājām, dēvēja par savu princesi, vienīgo un brīnišķīgo. Bērnišķīgi naivā Karla ticēja, ka dodoties līdzi savam mīļotajam kaut uz pasaules malu, viņas sapnis par laimīgu ģimenes dzīvi piepildīsies un viņa uz visiem laikiem izkļūs no nabadzības tīmekļiem. Tomēr viņa kļūdījās, un par to samaksāja briesmīgu cenu. Meiteni izvaroja…

Karlas sapņu princis patiesībā bija suteners. „Vienīgo un brīnišķīgo princešu”, par kādu viņš sauca Karlu, viņam, izrādās, bija neskaitāms skaits. “Mīļotais” nostādīja Karlu uz ielas stūra un pavēlēja medīt klientus. Meitene mēģināja pretoties, taču par to saņēma spļāvienu sejā un tika nežēlīgi piekauta, turklāt „sapņu princis” laida darbā pat metāla stieni.

Karlas ķermenis pārvērtās izdauzītā gaļas gabalā, un tikai pa seju netika sists – tā bija viņas „vizītkarte”. Pēc kāda laika suteners aizveda 12 gadus jauno pusaudzi uz savu dzimto pilsētu Tenansingo (Meksikā), kur prostitūcija zēla un plauka vai ik uz stūra. Tur viņš Karlu par krietnu žūksni pārdeva citam suteneram.

No desmitiem rītā līdz vēlai pusnakts stundai pusaugu meitenei nācās apmierināt klientus, kas nāca rindām vien. Četrus gadus dienu dienā meiteni izvaroja vairāk nekā 30 vīriešus diennaktī. Kādam sūdzēties par to, ka meiteni izvaroja neskaitāmi daudzi vīrieši, vai aizbēgt nebija iespējams, jo Karlas klientu lokā bija gan policisti, gan tiesībsargājošo iestāžu ierēdņi, varasiestāžu amatpersonas un politiķi.

meiteni izvaroja

Tomēr pēc vairākiem gadiem baisais murgs tomēr beidzās. Karlu no seksa verdzības atbrīvoja brīvprātīgie, kas bija apvienojušies grupā speciāli tāpēc, lai cīnītos ar prostitūciju. Jaunās meitenes prātā atausa šausmīgi cipari: četru gadu laikā viņa bija tikusi izvarota vairāk nekā 43200 reižu. Pat ienaidniekam tādu likteni nenovēlēsi.

Drīz vien pēc atbrīvošanas Karla pievienojās saviem glābējiem. Tagad drosmīgās meitenes ikdiena aizrit cīņā ar ietekmīgo cilvēku tirgotāju organizāciju, kas pārvērš prostitūtās tādas meitenes un zēnus, kāda reiz bija viņa pati. Teju ik dienu Karla riskē ar dzīvību: „Es no rīta mostos un nezinu, vai vakarā vēl būšu dzīva,” – stāsta 23 gadus jaunā sieviete. „Nāve glūn no katra stūra, kad es daru to, kas man ir jādara”.

Karla ar saviem līdzgaitniekiem jau ir atbrīvojusi no seksa verdzības ievērojamu skaitu meiteņu un puišu. Policija Meksikā brīvprātīgo grupai nesniedz nekādu atbalstu – viņiem pašiem tīri labi patīk suteneru piedāvātie miesas prieki. Tā paša iemesla dēļ nav jēgas meklēt palīdzību arī vietējo politiķu aprindās. Taču neraugoties uz to, Karla un viņas biedri nebaidās no dzīvības briesmām un tic, ka viņiem izdosies palīdzēt daudziem cilvēku tirgotāju upuriem.

Kā liecina statistikas dati, suteneru rokās šobrīd pasaulē ir vairāk nekā divi miljoni bērnu. Karla savu dzīvesstāstu uzticēja plašsaziņas līdzekļiem, cerot, ka arī lasītāji iesaistīsies cīņā ar seksa verdzību visā pasaulē.

Dalies ar šo stāstu sociālajos tīklos, iespējams, ka tepat līdzās dzīvo kāds cilvēks, kura degungalā tiek pārdota prostitūcijā kāda pusaudze vai zēns.

 Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

Avots: The Daily Mail

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar