Kimas Kardašjanas dibens noved vīrieti līdz 16 gadiem cietumā

Kardašjanas dibens

Amerikāņu dīvas fans liek savai draudzenei ēst 50 bundžas tunča nedēļā un skriet bez apstājas, lai viņai būtu „Kardašjanas dibens”.

Šefīldas tiesa Lielbritānijā piesprieda Muhamedam Anvaaram 16 gadus cietumā par to, ka viņš pārāk uzstājīgi centās panākt, lai draudzenei būtu „Kimas Kardašjanas dibens”.

Tiesa atzina vīrieti par vainīgu emocionālā vardarbībā pret savu draudzeni Džemmu Doertiju, kas izpaudās kā piespiešana ieturēt barbarisku diētu un mocīties fitnesa nodarbībās.

Kā raksta izdevums The Sun, 27 gadus vecais Muhameds pieprasīja savai 30 gadus vecajai draudzenei, lai viņa ik dienas veiktu mokošus pietupienus, vingrinātos uz skrejceliņa un apēstu 50 bundžas tunča nedēļā.

It kā būtu par maz ar to, ka Doertija uzturā drīkstēja lietot vienīgi bietes un tunci, arī ģērbties sieviete drīkstēja tikai tā, kā patika viņas mocītājam – Muhameds savai draudzenei apģērbu izvēlējās pats.

kardašjanas dibens

Sieviete tiesā liecināja, ka Muhameds nemitīgi rādījis viņai fotogrāfijas, kurās redzamas slavenas sievietes – viņa skaistuma standartu iemiesotājas (piemēram, Kima Kardašjana un modele Gracīnija Barboza), uzdodot jautājumu, kāpēc gan viņa nevarot izskatīties tikpat pievilcīga.

Anvaars pilnībā kontrolēja savas partneres dzīvi divus gadus, un kā tiesā liecināja policijas darbinieki, viņu praksē tas ir pirmais šāds gadījums. Likumsargi gan nenoliedza, ka viņiem arī agrāk ir nācies sastapt neadekvātus slavenību fanus, taču kaut ko tādu pieredz pirmo reizi.

Kā pastāstīja Džemma, Muhameds pieprasījis, lai viņa katru dienu darbotos uz skrejceliņa un sadedzinātu 500 kilokalorijas. „Kādu dienu es apstājos pie 425, jo Muhameds aizmiga. Taču viņš pamodās un lika man skriet vēlreiz, jo es biju pārtraukusi trenēties”, – tiesnesim stāstīja sieviete.

Turklāt, ja Džemma trenēties atteicās, viņas mīļākais sievieti iekaustīja.

Cietusī pastāstīja, ka attiecību sākumā Anvaars izturējies citādi, taču „nenozīmīgu lietu ietekmē” noskaņojums nemitīgi mainījies uz slikto pusi, un drīz vien viņš ķēries pie „fitnesa varmācības”.

Ņirgāšanās turpinājusies gadu, līdz sievietes pacietības mērs bijis izsmelts, un viņa savu mocītāju iesūdzēja tiesā.

„Viņš bojāja manu dzīvi katru dienu”, – divu bērnu māte Doertija sūdzējās tiesai. „Es jutos kā skrienošs zombijs”.

Reiz par atteikšanos skriet vīrietis pielicis nazi savai draudzenei pie rīkles, ar to pārbiedējot viņas mazo dēlēnu tā, ka puisēns šausmās paslēpies pagultē.  Pēc šī gadījuma sieviete mēģinājusi izdarīt pašnāvību.

Nolasot tiesas spriedumu, tiesnesis izteica cerību, ka 16 gadi cietumā Anvaaram būs pietiekami ilgs laiks, lai apdomātos un mainītu savu attieksmi pret sievietēm, izskaužot emocionālu vardarbību.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots:  The Sun

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar