Gadumijas maģija: Kā pareizi vēlēties, lai viss piepildītos

Jaunā gada vēlēšanās

Gadumijas neatņemama tradīcija ir vēlēšanās, kam lemts piepildīties Jaunajā gadā. Nu, vismaz mēs tā ceram. Taču bieži vien cerības neīstenojas. Ko darīt, lai Vecgada vakara vēlēšanās nākamgad patiešām piepildītos?

Izrādās, lai vēlēšanās patiešām piepildītos, tas ir jādara pareizi. Piedāvājam paaudzēs pārbaudītus četrus paņēmienus. Un atcerieties – piepildīties mēdz tikai neliekuļotas un pareizi noformulētas vēlēšanās.

Izvēlieties vienu no zemāk minētajiem četriem variantiem. Bet pats galvenais – pilnībā koncentrējieties un vēlieties no visas sirds. Tieši tas ir noteicošais, vai jūsu vēlēšanās piepildīsies.

1. Vecā gada pēdējās minūtēs vēlēšanās ir jāuzraksta uz lapiņas, jāsadedzina tā virs sveces liesmiņas, pelnus jāieber savā šampanieša glāzē un jāpagūst izdzert, pirms pulkstenis sit divpadsmit. Ja nav laika dedzināt (iespējams, atrodaties sabiedriskā vietā un to neatļauj modrie ugunsdzēsēji), uzrakstiet vēlēšanos uz maza papīra gabaliņa, rūpīgi salokiet un iemetiet glāzē ar šampanieti, bet pēc tam kopā ar dzirkstošo dzērienu norijiet to.

2. Vecā gada pēdējās sekundēs, pulksteņa rādītājiem nepielūdzami tuvojoties ciparam „12”, ir jāpagūst iedomāties vēlēšanos un apēst 12 vīnogas: ja pagūsit – vēlēšanās piepildīsies, bet ja nē – nu, tad neko…

3. Jau iepriekš savas vēlēšanās ar krāsainajiem zīmuļiem (vai kā citādi, bet noteikti – krāsaini!) ir jāuzzīmē uz papīra lapas (tātad, uzzīmējiet visu to, ko vēlaties no Jaunā gada), lapu sarullējiet, pārsieniet ar krāsainu lentu, un Vecgada vakarā, brīdī, kad sit divpadsmit, ar savu „vēlēšanās pergamentu” izgreznojiet eglīti.

4. Piecas minūtes pirms gadu mijas no balta papīra izgrieziet sniegpārsliņas un uz katras no tām uzrakstiet vienu vēlēšanos. Tieši pusnaktī pašdarinātās sniegpārsliņas izmetiet pa logu, tādā veidā pavēstot Visumam par to, ko vēlaties Jaunajā gadā.

 

Joks vai nē, kas to lai zina. Bet varbūt patiešām ir vērts pamēģināt? Ja arī jums ir kāds īpašs, pārbaudīts paņēmiens, kā ievēlēties Jaunā gada naktī, dalieties ar to komentāros!

Sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar