Elita Drāke atklāj savus jaunības saglabāšanas un slaiduma noslēpumus

Elita Drāke

Uzņēmēja un veselīga dzīvesveida speciāliste Elita Drāke ir viena no Latvijas sabiedrības dāmām, kura, tā vietā, lai spītīgi steigtos apdzīt uz priekšu ritošo gadu skaitu, jaunību saglabā ar krietni pārbaudītākām metodēm.

Intervijā portālam Puaro.lv uzņēmēja atklāj tos veselīgā dzīvesveida un uztura padomus, ko piedāvā arī pašas vadīto nodarbību apmeklētājiem, kā arī dalās savos profesionālajos plānos rudenim skaistumkonkursu biznesā.

“Veselīgu dzīvesveidu dzelžaini ievēroju visu mūžu. Cik vien sevi atceros, vienmēr esmu trenējusies un lietojusi veselīgu uzturu. Neaizstājams jaunības un svaiguma saglabāšanas līdzeklis ir arī pirts. Pirtī iešanu un ar to saistītās tradīcijas piekopju jau kopš padsmitnieces vecuma un droši varu teikt, ka tās radīto efektu gan uz ķermeni, gan garu ir praktiski neiespējami sasniegt ar citām skaistumkopšanas procedūrām vai kosmētiskiem līdzekļiem,” savos skaistuma noslēpumos dalās Elita.

49 gadus vecās uzņēmējas teicamajā fiziskajā formā ieguldīts liels darbs, un tieši personiskā atdeve ir tās pamats: “Ja vēlies, lai organisms nenoveco un ir labā formā arī četrdesmit un piecdesmit gados, ir jāiet un jādara – jānodarbojas ar sevi. Dievs mums ir iedevis ķermeni, bet mums pašiem par to ir jārūpējas – šo vienkāršo pamatprincipu mācu arī saviem klientiem.”

Tāpat sabiedrības dāmas ikdienā būtiska ir arī joga un meditācijas, pastaigas svaigā gaisā un, kā izrādās, Elita nesmādē arī dietologu pretrunīgi vērtēto badošanos: “Jau divdesmit piecus gadus esmu veģetāriete un piekopju arī badošanos, lai attīrītu savu organismu. Gaidot rudeni, par enerģijas zudumu nesatraucos, jo zinu, ka lielisks palīgs cīņā ar nogurumu būs ierastās sulu kūres, kas krietni uzlabo organisma kopējo stāvokli un papildinās vitamīnu rezerves.”

Gaidāmais rudens uzņēmējai solās būt piepildīts, tomēr neiztrūkstoša ir arī tik gaidītā atpūta. “Rudenim mani plāni ir ļoti lieli, jo tuvojas mana dzimšanas diena, bet pirms tās esmu ieplānojusi arī atpūsties. Visa vasara ir pavadīta strādājot un sagatavojot konkursus “Latvijas vecmāmiņa” un “Latvijas talantīgā meitene”, un varu teikt, ka esmu godam nopelnījusi laiku, ko veltīt vienīgi sev. Rudenī atkal atsāksies intensīvs darbs pie konkursu rīkošanas un plānošanas, tiks apmeklēti arī vairāki pasaules līmeņa skaistumkonkursi, tādēļ jācenšas pēc iespējas vairāk atjaunot enerģijas rezerves pirms gaidāmā darbu maratona, lai varētu tiekties pretim jaunām uzvarām. Tādēļ oktobrī plānoju doties uz Turciju, lai saņemtu saules enerģiju un drūmajos rudens vakaros nezaudētu dzīvesprieku,” atklāj Elita.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar