Daigu Mazvērsīti sit un pazemo bērnu klātbūtnē

Daigu Mazvērsīti pazemojis vīrs
Daigu Mazvērsīti vīrs Guntars Plūcis iekaustījis un pazemojis gadiem ilgi. “Vīrietis” paceļ roku pret sievieti. Lamā un pazemo savu bērnu priekšā. Cilvēciski traģisku attiecību modelis un prātam neaptverama ļaunuma iemiesojums pret savu sievieti…
Tāda bijusi Latvijas radio ētera balss, muzikoloģes, rakstnieces un TV3 šova “Mūsu Zelta dziesma” žūrijas pārstāves Daigas Mazvērsītes šausmu pilnā privātā dzīve.

Tagad Daigas Mazvērsītes un Latvijas Radio raidījumu un ierakstu daļas vadītāja Guntara Plūča laulība ir oficiāli šķirta. Beidzot.

Guntars Plūcis “paipuisīša” lomā
Diemžēl, arī pēc šķiršanās abiem jādala kopējā māja. Lai bijušais vīrs no turienes aizietu, muzikoloģei pēc tiesas sprieduma ex-vīram jāizmaksā 22 000 latu. Loģiski, ka Daigai šādas naudas nav. Zinām taču, ka pat Latvijas Radio ģenerāldirektoram Dzintrim Kolātam ir mazāka alga par LTV ziņu vadītāju…

Intervijā izdevumam Kas Jauns Daiga stāsta:

“Cerēt, ka vīrietis, kas tev vienreiz iesitis pa ģīmi, to vairs neatkārtos, ir naivi. Bet es taču mānīju sevi, mēģinot iestāstīt, ka cilvēks vienkārši sanervozējies, viņš saņemsies un mainīsies…”.

Bieži Daigai uz darbu radio nācies doties zilumiem klātai. To pamanījuši darba kolēģi, bet pats trakākais – Plūcis sievieti pazemojis arī bērnu klātbūtnē, tostarp lamājot viņu māti necenzētiem vārdiem.

Draudi muzikoloģei tikuši izteikti jau 2009. gadā un īpaši smagā formā: :”Es tev kā Pavlova sunim caur sāpēm iemācīšu, ko drīkst runāt un ko ne”, vai arī “Es tevi nositīšu vai smagi sakropļošu”.
“Biju kalpone, vešeriene, aukle… Es vienkārši kļuvu par boksa maisu, jo biju galīgi nodzīta. Centos visu izdarīt vēl labāk, vēl vairāk, lai tikai viņš nedusmotos… Tagad jācīnās līdz uzvarai!” 2009. gadā presei atklājusi Daiga.
Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar