Andželīna Džolija ar saviem kaulainajiem ceļgaliem pārbiedē TV skatītājus

Andželīna Džolija

Andželīna Džolija pēdējā laikā sabiedrībā vairs bieži neparādās. Ja tas notiek, tad tās vairs nav filmu pirmizrādes (kā zināms, viņas vietā kapeņu izlaupītāju Laru Kroftu tagad atveidos Deizija Ridlija), bet gan ar politiku saistīti pasākumi.

 

Andželīna Džolija

 

Pirms pāris mēnešiem aktrise kopā ar bērniem pārvācās uz dzīvi Londonā, kur filmējas viņas vīrs Breds Pits. Kamēr kinolentes „Pasauļu karš Z” turpinājuma uzņemšanā ir aizņemts Breds, Andželīna nododas sabiedriskajam darbam. Būdama ANO Patvēruma meklētāju aģentūras īpašā sūtne, Džolija britu TV kanālā BBC nāca klajā ar brīdinājumu pasaulei par to, ka starptautiskā humānā sistēma bēgļu apkarošanā ir uz sabrukšanas robežas.

 

Andželīna Džolija

 

Aktrise savā uzrunā izklāstīja savu viedokli par visai Eiropai aktuālo problēmu, uzsverot, ka nu ir klāt brīdis, kad ” ir jāsaliedējas visām valstīm”, kā arī brīdināja par „bailēm no migrācijas”, valstīm ar visiem spēkiem cenšoties sevi aizstāvēt pret bēgļu pieplūdumu. Džolija uzsvēra, ka vairāk nekā 60 miljoni cilvēku ( viens no katriem 122) devušies bēgļu gaitās, kas ir vairāk nekā jebkad iepriekš pēdējo 70 gadu laikā. Aktrise atgādināja, ka „militāro konfliktu skaits un migrantu pieplūdums ir tik liels”, ka sistēma, kas aizsargātu un aizvestu bēgļus mājās, vairs nestrādā.

Taču lielai daļai televīzijas skatītāju bija grūti koncentrēties uz aktrises teikto, jo skatienu piesaistīja Džolijas slimīgais kārnums.

 

Andželīna Džolija

 

Aktrise BBS studijā bija ieradusies, tērpusies īsā, pelēkā kleitā – tieši šī toņa drānās viņa pēdējā laikā ģērbjas visbiežāk. Apsēdusies krēslā, Andželīna sakrustoja kājas tā, ka tās intervijas laikā nemitīgi bija uzmanības centrā. Holivudas zvaigznes fani jau labu laiku ir uztraukušies par savu elku – pirms mēneša pasauli aplidoja vēsts, ka Breda Pita laulātā draudzene vairs sver tikai 35 kilogramus, tāpēc steidzami ievietota slimnīcā. Nevarētu teikt, ka intervijas laikā BBC Andželīnas izskats ļautu faniem nomierināties: aktrises kājas izskatījās šokējoši tievas, bet viņas ceļgali – slimīgi kaulaini. Andželīna Džolija atgādina tās seksapīlās sievietes ēnu, kāda viņa bija vēl tikai pirms pāris gadiem.

Kā stāsta zinātāji, tuvinieku burtiski lūdzoties, lai Andželīna kaut ko darītu lietas labā un kaut nedaudz pieņemtos svarā. Taču aktrise nevēlas neko dzirdēt un uzskata, ka ar viņu viss ir kārtībā.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar