Andželīna Džolija vairs nebūs Lara Krofta filmas turpinājumā

Andželīna Džolija

Piedzīvojumu filmai „Lara Krofta: Kapeņu izlaupītāja” būs turpinājums, tādu lēmumu pieņēmuši kinolentes producenti. Taču galveno lomu vairs neatveidos Andželīna Džolija.

Filmas pirmā daļa pirmizrādi pieredzēja vēl 2001.gadā, atnesot Andželīnai Džolijai pasaules slavu. Arī filmas otrajā daļā „Lara Krofta: Dzīvības šūpulis” galvenajā lomā neviena cita nebija iedomājama, kā tikai un vienīgi toreizējā Holivudas skaistule Andželīna Džolija.

Patlaban Holivudā noris darbs pie filmas turpinājuma. Ja var ticēt ārvalstu mediju vēstītajam, Džolijas kandidatūra Laras Kroftas lomai jaunajā filmā pat netika izskatīta. Uzreiz ticis pieņemts lēmums atrast citu aktrisi.

Daisy-Ridley-Instagram-Pictures
Deizija Ridlija

 

Lēš, ka galvenā pretendente uz Laras Kroftas lomu varētu būt 23 gadus jaunā Deizija Ridlija (Daisy Ridley). Viņa gan vēl nesot piedāvājumam piekritusi, bet viss liecinot par to, ka atbilde būs pozitīva.

Nejaukā ziņa ne pa jokam sadusmojusi Džolijas fanus, tāpēc Holivudā izveidojušās divas frontes – Andželīnas atbalstītāji un tie, kas uzskata, ka filmas producenti pieņēmuši pareizu lēmumu, jo „no tās Džolijas, kas bija 2001.gadā, nekas vairs nav palicis pāri”.

To var labi redzēt mūsu nesenajā publikācijā „5 dīvas, kuru skaistums pagaisis kopā ar zaudēto svaru”.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar