7 fen šui rituāli Jaungada naktij, lai 2016.gads būtu laimīgs

Fen šui rituāli

Fen šui rituāli, veikti Jaungada naktī,  palīdzēs piepildīties 2016. gada kvēlākajām vēlēšanām.

31. decembrī, kad pulkstenis sitīs divpadsmit, mainīsies gadi, un šim mirklim piemīt īpaša burvība. Mēs ievēlēsimies to, pēc kā ilgojamies visvairāk. Un šie septiņi fen šui paņēmieni palīdzēs tām piepildīties. Līdz maģiskajai naktij palicis pavisam īss brīdis, tāpēc izlasi un iegaumē, kas jādara.

1. Ja sieviete vēlas dzemdēt mazuli, sev un vīram kabatā ir jāieliek sarkana zīda lakatiņi.

2. Ja vēlaties, lai izveseļojas kāds no tuviniekiem, uzdāviniet viņam kaut ko ugunssarkanu. 2016.gada pavēlniekam Pērtiķim tas noteikti patiks!

3. Lai neizbiedētu veiksmi, Jaunā gada pirmajās trīs dienās neslaukiet putekļus un nemazgājiet grīdas. Kā vēsta sens ķīniešu ticējums, veiksme namā „ienāk” kā burvju putekļi. Šķiet, nevienai mājasmātei pret to nekas nebūs iebilstams?

4. Lai 2016.gads būtu viegls, pirms došanās pie miera, ir jānovāc svinību galds, citādi visus turpmākos mēnešus māja „lūzīs”, taču ne no gardiem ēdieniem, bet gan no sīkām ķibelēm. No rīta ir jāpamostas istabā, kur uz tīra galda stāv piecas sveces (ideālā variantā – dzeltenas un baltas).

5. Lai visas nepatikšanas paliktu Vecajā gadā, svētku laikā radiet pēc iespējas lielāku troksni (lieciet lietā plaukšķenes, šaujiet raķetes, skandiniet zvārguļus). Un obligāti jau labu laiciņu pirms 31.decembra paslēp tālāk no acīm visas kazas – aizejošā gada noteicējas figūriņas. Nevajag kaitināt Pērtiķi!

6. Ja vēlaties nākamgad uzlabot savu finanšu stāvokli, svētku galdā noteikti lieciet ēdienus no jebkuriem pieciem graudaugiem, trauku ar ūdeni, orhidejas (ne mākslīgus ziedus!), lilijas vai rozes, persikus, aprikozes un citronus (augļi drīkst būt konservēti).

7. Ja sapņojat par laimīgu laulības dzīvi, sagaidiet Jauno gadu mājās ģimenes un pašu tuvāko cilvēku lokā, jo Pērtiķim patīk mājas pavards. Ja nu tomēr dodaties pie draugiem, noteikti paņemiet līdzi „daļiņu no mājas”. Tas var būt kāds mājās pagatavots ēdiens uz šķīvja no jūsu trauku skapja vai CD ar mūziku, kuru bieži atskaņojat mājās, vai kāds iemīļots eglītes rotājums.

Pat tad, ja uz tamlīdzīgiem ticējumiem raugāties skeptiski, pamēģiniet! Lai Jaunais gads atnes laimi un izdošanos ikvienam no jums, cienījamie Puaro.lv lasītāji!

Sekojiet mums Facebook un Twitter arī nākamgad!

 

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
M.
M.

Pamožaties????!