VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldes direktora amatā Jaunzeme bez konkursa iecēlusi Prusaku

Ieva Jaunzeme

Šī gada 10.janvārī atbrīvojās Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes (NMPP) direktora vieta. To līdz šim ieņēma Kaspars Podiņš, kurš, uzņemoties atbildību par iestādes darbinieku veikto kukuļa izspiešanas mēģinājumu, iesniedza atlūgumu.

Šī gada 17.janvārī VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme LTV1 raidījuma “Rīta panorāma” tiešraidē apgalvoja, ka uz vakanto NMPP direktora vietu tiks izsludināts atklāts konkurss.

Trīs nedēļas vēlāk I.Jaunzeme ir lauzusi kārtējo solījumu un NMPP direktora amatā bez konkursa iecēlusi līdzšinējo VID Iekšējās drošības pārvaldes (IDP) vadītāju Aigaru Prusaku.

Portāls Pietiek jau iepriekš ziņojis par gatavošanos iecelt A.Prusaku NMPP direktora amatā, tomēr neviens nebija gatavs tik bezkaunīgai I.Jaunzemes rīcībai, nerīkojot pat formālu konkursu uz šo valstiski svarīgo amatu.

Portāls Pietiek jau vairākkārt ir rakstījis par A.Prusaka ciešo saikni ar daudzos noziegumos aizdomās turēto Juri Jurašu kopš KNAB laikiem un iespējamu saistību ar jumtošanas pakalpojumu sniegšanu.

Tādējādi lēmums par A.Prusaka iecelšanu vienā no ietekmīgākajiem amatiem tiesībsargājošo iestāžu vidū ir labas ziņas tikai J. Jurašam, A. Prusakam un viņu pakalpojumus izmantojošiem likumpārkāpējiem. Visiem pārējiem šis ir kārtējais trieciens sabiedrības jau tā zemajai uzticībai valsts pārvaldes godīgumam.

Vienīgais jautājums – kāpēc I.Jaunzeme rīkojas tik muļķīgi? Vai iemesls varētu būt A.Prusaka rīcībā esošā informācija par I.Jaunzemes tiešu iesaisti kādos nelikumīgos darījumos?

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Pietiek

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


6
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Kirpičinskis
Kirpičinskis

Debīļu tauta tādu izvēlēja.

Ance
Ance

Šis reāli varētu būt gada virsraksts.

FinCEN
FinCEN

Varbūt tāpēc, ka prusaks labi danco? Arī pēc kada stabules?

Kate
Kate

Lewit/ Kariņa vadībā ASTOŃKĀJIS izplešas , aizmirstiet par konkursiem , viss pa blatu , arī CVK nav izņēmums !

Ingūna Sudraba
Ingūna Sudraba

Ku kū

debīlais bondars
debīlais bondars

Mani vaidzēja ņemt. Noteikti viss sarunāts negodìgi atkal. Kapēc man neveicas? Nevarēja kaut uzzvanīt. Es tagad darbiņa meklējumos. Labi vismaz ka jaunupēnu nepaņēma, vismaz kaut kāds ļauns prieciņš