PČ hokejā: ministrs Rinkēvičs un dažas tiesātas personas Latvijas vēsturisko uzvaru vēroja klātienē, atšķirībā no parastās tautas

Rinkēvičs PČ hokejā
Foto avots: Twitter

Kas atļauts Jupiteram, nav atļauts vērsim

Valstī valda prieks, jo Latvijas hokeja izlase pasaules čempionātu vakar iesāka ar 2:0 uzvaru pār Kanādu, tādējādi pirmo reizi vēsturē pārspējot hokeja dzimtenes pārstāvjus.

Latvija līksmoja, hokeja fani vēsturisko uzvaru vēroja pie TV ekrāniem, jo, kā zināms, Saeima gan nolēma uzdot Ministru kabinetam nekavējoties izstrādāt noteikumus, lai ļautu vakcinētām pret Covid-19 un pārslimojušajiem PČ hokejā vērot klātienē, taču premjers K.Kariņš (JV) paziņoja, ka nesasauks ārkārtas sēdi, lai spriestu par iespēju ļaut skatītājiem apmeklēt pasaules čempionāta hokejā spēles, kas nozīmē, ka tas notiks tikai 27. maijā, kad Latvijai paredzēta ceturtā grupu turnīra spēle pret ASV.

Tomēr, kā jau tas bieži notiek, uz kāds vienmēr izrādās privileģētāks nekā pārējā sabiedrība. Šajā gadījumā kāds mikroblogošanas tīkla Twitter lietotājs iemūžinājis fotogrāfijā, kā hokeju VIP ložās vēro ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, skandālos iejauktie un tiesātie Māris Martinsons un Uģis Magonis, kā arī vairākas citas personas, uz kurām vispārējie noteikumi acīmredzot neattiecas.

Pēc fotogrāfijas, kur Rinkēvičs vēro spēli kopā ar LHF prezidentu Aigaru Kalvīti, Kanādas bruņoto spēku pārstāvniecības Latvijā komandieri Ēriku Laforē, bijušo LHF prezidentu Uģi Magoni un citām personām publicēšanas Twitter, ārlietu ministrs veica ierakstu, kurā paskaidroja iemeslu, ka šis gadījums ir visnotaļ attaisnojams:

Kalvītis skaidro situāciju

Pēc vētras, ko izraisīja augstāk redzamās fotogrāfijas, LHF prezidents Aigars Kalvītis komentēja, ka ir vairāki kritēriji, pēc kuriem tiek izraudzītas tās personas, kas var apmeklēt spēles.

“Šīs personas var ielūgt organizatori, piemēram, tos, kuri piedalās čempionāta rīkošanā. Tāpat spēles var apmeklēt hokeja funkcionāri, sponsori, federācijas un viņu ielūgtās personas. Tāda kārtība ir visos čempionātos,” norādīja Kalvītis.

Ielūgtajām personām, tāpat kā pārējiem čempionāta dalībniekiem, tiekot veikti Covid-19 testi un tās var ierasties, tikai uz tām spēlēm, uz kurām ielūgtas.

“Tas nav tā, kā citos čempionātos, ka, saņemot akreditāciju, var apmeklēt viesu ložas visās spēlēs. Rīgā ieejas karšu saņemšanai ir katru reizi jāapmeklē akreditācijas centrs, lai pārliecinātos, ka persona ir Covid-19 negatīva. Vairāk par to, kas ir noteikts Covid-19 protokolā, iekšā netiek laists,” skaidroja Kalvītis.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Kolhozs
Kolhozs

Sabiedrībai ir savs krējums, kā tam ir jābūt katrā Orvela Dzīvnieku fermā