Par “Mediju nama” valdes priekšsēdētāju kļūst Jurģis Liepnieks

Jurģis Liepnieks

Ar šī gada 4. septembri par “Mediju nama” valdes priekšsēdētāju kļūs Jurģis Liepnieks, kurš kļūs arī par “Mediju nama” līdzīpašnieku, ziņo nra.lv.

Jurģa Liepnieka atbildība un pienākumi valdes priekšsēdētāja amatā bez visa cita ietvers redakcionālās politikas stratēģisko principu definēšanu un realizēšanu, satura kvalitātes standartu noteikšanu un uzturēšanu, kā arī jaunas auditorijas piesaistīšanu.

“Mediju nama” īpašniece Anastasija Udalova ir pārliecināta, ka Jurģa Liepnieka līdzšinējā intensīvā pieredze mārketingā, politikā un medijos ļaus būtiski stiprināt “Mediju nama” vadības komandu un ļaus sasniegt mērķi kļūt par vienu no vadošajiem privātajiem mediju uzņēmumiem Latvijā.

Līdz ar Jurģi Liepnieku “Mediju nama” interneta resursu saimei pievienosies arī portāls Puaro.lv.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Sadists
Sadists

Liepniekam būtu kaut kā jāturas tālāk no Lapsas, tā kož bezjēgā.