Liepnieks: Atjaunot amatā Jaunzemi bija kā pieņemt darbā sesku cīņai ar smakām

Atjaunojot amatā Jaunzemi, Ašeradena viens no argumentiem šādai rīcībai bija, ka viņai ir uzdevums celt VID reputāciju. Tas, protams, ir apbrīnojami stulbs lēmums – apmēram, kā pieņemt darbā sesku cīņai ar smakām,
spriež rakstnieks Jurģis Liepnieks.

Vai arī tagad, kad teju katru dienu nāk klajā kāds skandāls, finanšu ministrs vēl aizvien domā, ka tas bija pareizs lēmums, vai tiešām Jaunzeme ir tā, kura to var paveikt?

Tas ir nopietnāk, kā izklausās. VID reputācija patiešām ir ļoti nozīmīgs valsts attīstības jautājums.

Par to plašāk – video!

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


9
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Putlūriņš
Putlūriņš

Pieticīgais, tas bija skunss.

Aivars
Aivars

Man vienmēr paticis Liepnieks-skarbs,tiešs ,asprātīgs!

Hmm
Hmm
Anšlavs Eglītis
Anšlavs Eglītis

Kā rakstnieks rakstniekam. Esi dzirdējis par Prigožinu? Putina pavāru? Arī Latvijai ir savs pavārs. Levita pavārs. Kurš? Nokar galvu un uzliec zodu uz dūres. Prigožinam pieder holdings “Konkorde”, kurś pamatā sākumā nodarbojâs ar pārtikas apgādēm kremlim, muzejiem uc. Neko neatgādina? Pēc tam sāka vervēt vīriešus apsardzes vajadzībām, atlasītos vēlāk nosūtīja uz Sīriju vai Čadu uc. Latvijas gadījumā varbūt vervēšana sākas VID. Vēlāk protams atlasītajiem uzticēs nopietnākus uzdevumus. Bet populārs Prigožins kļuva ar saviem masu mēdijiem un troļļu fabriku. Piedzima? Kuram jo levita draugiem ir bijusi saistība ar masu medijiem un ietekme uz troļļu fabriku (delfiem, LTV, kultūrkapitâla fonds, progresīvie kozini)?… lasīt vēl »

Sandijs Semjonovs
Sandijs Semjonovs

Vai ievērojāt, ka pēc kokaīna tonnu atklāšanas Koknesē (kur bija iesaistìti VID darbinieki) un pārtveršanas Spānijas ostā (kas bija paredzëts Latvijai) Latvijā sākās kokaína popularizēšana. “Pa kokas pēdām” narkotiku kontrabandu sauc par biznesu. Priverts ir eksperts. Peace.

Asserādens
Asserādens

Nekas ka mērkaķes sarkanā pakaļa sāk VID smirdēt , viņa man patīk !

Hmm
Hmm

Domāju ka Ašeradena lēmums bija izcils. Tikai mērķis bija pavisam cits. Iespējams nesaskaņas Vienotības iekšienē un plāns iznīcināt šo partiju. Varbūt mērķis maigi iesēdināt Jaunzemi tā uz gadiem 5-10? Vecais triks ar sūtīšanu uz … Apmēram tā – mēs te visi iesim di..t, vai nevēlies mums pievienoties?

huli
huli

Ar lapsassmaku nav jācīnās, tā vienkārši jāignorē

Gada glezna
Gada glezna

Virsraksts tiešām ir labs.