Komisija Jaunzemes vadībā VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldes direktora amatam izvēlējusies Aigaru Prusaku

Aigars Prusaks

Konkursā uz Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes (NMPP) direktora amatu komisija par labāko kandidātu atzinusi VID Iekšējās drošības pārvaldes direktoru Aigaru Prusaku, informēja VID Sabiedrisko attiecību daļā.

VID norādīja, ka pirms iecelšanas  amatā kandidātam vēl jāsaņem kompetentās valsts drošības iestādes atzinums par atbilstību normatīvajos aktos noteiktajām prasībām darbā ar valsts noslēpumu.

Kopumā konkursā pieteicās trīs kandidāti, bet otrajā un trešajā kārtā iekļuva divi no tiem. 

Konkursa komisijas darbu vadīja VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme, un tās sastāvā strādāja Ģenerālprokuratūras, Valsts policijas, Valsts robežsardzes un Valsts drošības dienesta deleģētie pārstāvji, kā arī VID pārstāvji.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: lsm.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar