Ieva Krapāne

Frakcija KPV LV

Dzimšanas gads: 1981.

Izglītība:

  • Rīgas pedagoģijas un izglītības vadības augstskola, pirmsskolas izglītības skolotājs (2008)

Grāmatas: NAV

Zinātniskie darbi: NAV

Publikācijas presē: NAV

Patenti: NAV

Politiskā pieredze, vēlēti amati: 13.Saeimas deputāte

Dalība partijās: KPV LV

Dalība kapitālsabiedrībās: NAV

Pieredze menedžmentā: NAV

Lielākais uzņēmums, kādu vadījusi: NAV

Parādsaistības: 54 573,61 EUR

Papildu informācija:

  • 2019.gada jūnijā ievēlēta par obligātās iepirkuma komponentes (OIK) sistēmas parlamentārās izmeklēšanas komisijas priekšsēdētāju. Jautājums, vai Krapānes izglītība un līdzšinējā pieredze atbilst tik nopietnam amatam, netika apspriests. ŠEIT vairāk.
  • Krapāne 2017.gadā ir izgājusi personiskās maksātnespējas procesu, jo nav spējusi nokārtot ap 54 000 eiro saistības pret SIA “B2Kapital”;
  • “KPV LV” Ievu Krapāni virzīja labklājības ministra amatam, taču viņa savu kandidatūru atsauca;
  • Lēmums iet politikā – uz to esot pamudinājusi Krapānes dzīvesbiedra pieredze – viņš rīkojis amatieru sacensības motokrosā, tādējādi konfliktējot ar oficiālo motosporta federāciju. “Likums viņiem liedza kā amatieriem daudzas darbības un tādēļ. Šis ir tāds kā lielais pamudinājums arī tādēļ, ka tām federācijām laikam tomēr būtu jāmazina šī kontrole pār amatieru sportu,” – kādā intervijā stāsta Krapāne.
  • Pirms ievēlēšanas 13.Saeimā, bijusi Reģionālās pašvaldības policijas, lietvede, kā arī Ikšķiles novada domes Administratīvās komisijas locekle, strādājusi par Ķekavas pārvaldes nepilngadīgo lietu inspektori.

Lasītāju viedokļi

avatar