Ieva Krapāne

Ieva Krapāne

13.Saeimas deputāte, frakcija “Neatkarīgie”

Dzimšanas gads: 1981.

Izglītība:

 • Rīgas pedagoģijas un izglītības vadības augstskola, pirmsskolas izglītības pedagogs (2008)

Profesija: pirmsskolas izglītības pedagogs

Grāmatas: NAV

Zinātniskie darbi: NAV

Publikācijas presē: NAV

Politiskā pieredze, vēlēti amati:

 • 13.Saeimas deputāte

Nodarbošanās pirms ievēlēšanas 13.Saeimā:

 • Reģionālās pašvaldības policijas Ikšķiles nodaļas lietvede

Dalība partijās:

 • šobrīd bez partijas piederības
 • Par cilvēcīgu Latviju – valdes locekle (līdz 2021.gada oktobrim)
 • KPV LV

Dalība kapitālsabiedrībās: NAV

Pieredze menedžmentā: NAV

Lielākais uzņēmums, kādu vadījusi: NAV

Parādsaistības: NAV

Papildu informācija:

 • 2021.gada 19.oktobrī Ieva Krapāne paziņo par PCL priekšsēdētājas amata un partijas pamešanu – Puaro.lv;
 • 2021`.gada 11.oktobrī klajā nāk informācija, ka Krapāne nolēmusi pamest partiju KPV LV (PCL): Bijušās KPV LV jaunumi: valdes priekšsēdētāja Krapāne aiziet no partijas, algotā amatā iekārtojies bijušais KNAB priekšnieks Vilnītis – Puaro.lv;
 • 2021.gada martā Krapāne tiek ievēlēta par partijas “Par cilvēcīgu Latviju” (iepriekšējais nosaukums KPV LV) valdes priekšsēdētāju:
  Partiju “Par cilvēcīgu Latviju” vadīs Ieva Krapāne – Puaro.lv ;
 • 2020. gada 4. novembrī Maksātnespējas kontroles dienestā (MKD) tika pieņemts lēmums Ievai Krapānei piemērot sodu par maksātnespējas procesa vai tiesiskās aizsardzības procesa noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi kādā no šiem procesiem iesaistīta persona. Lēmums par sodīšanu stājies spēkā 2021.gada 20. maijā;
 • 2019.gada jūnijā ievēlēta par obligātās iepirkuma komponentes (OIK) sistēmas parlamentārās izmeklēšanas komisijas priekšsēdētāju. Jautājums, vai Krapānes izglītība un līdzšinējā pieredze atbilst tik nopietnam amatam, netika apspriests: OIK izmeklēšanas komisiju, “nevis kaut kādu šovu” vadīs Ieva Krapāne – Puaro.lv;
 • 2017.gadā Krapāne ir izgājusi personiskās maksātnespējas procesu, jo nav spējusi nokārtot ap 54 000 eiro saistības pret SIA “B2Kapital”;
 • “KPV LV” Krapāni virzīja labklājības ministra amatam, taču viņa savu kandidatūru atsauca;
 • Ievēlēšana Saeimā bijis pārsteigums, intervijā lsm.lv atzīst Ieva Krapāne. Gan viņa, gan citi “KPV LV” jaunievēlētie deputāti politikā cer uzlabot iedzīvotāju labklājību. “Es eju tādēļ politikā, jo vēlos sagādāt jaunajām ģimenēm labākus apstākļus Latvijā, lai viņiem ir darbs šeit, lai viņi var pienācīgi nopelnīt un nav jāaizbrauc no valsts, kā arī parūpēties par mūsu neaizsargāto grupu – pensionāriem,” saka Krapāne. Galvenais veids, kā to panākt, esot nodokļu samazināšana, vienlaikus atvieglojot darbu uzņēmējiem. 
 • Iet politikā pamudinājusi Krapānes dzīvesbiedra pieredze – viņš rīkojis amatieru sacensības motokrosā, tādējādi konfliktējot ar oficiālo motosporta federāciju. “Likums viņiem liedza kā amatieriem daudzas darbības un tādēļ. Šis ir tāds kā lielais pamudinājums arī tādēļ, ka tām federācijām laikam tomēr būtu jāmazina šī kontrole pār amatieru sportu,” – kādā intervijā stāsta Krapāne.
 • Pirms ievēlēšanas 13.Saeimā, bijusi Reģionālās pašvaldības policijas, lietvede, kā arī Ikšķiles novada domes Administratīvās komisijas locekle, strādājusi par Ķekavas pārvaldes nepilngadīgo lietu inspektori.

3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Hacker Anonymous
Hacker Anonymous

Sveika, Ieva! Es esmu oficiāli izlēmis, ka tiklīdz abi mani vecāki pēc vairākiem gadiem nomirs dabīgā nāvē, es aiz vientulības nezinādams, ko darīt plānoju aizdedzināt savas mājas gāzes vadu, kā arī iet bojā vēl traģiskāk, nekā savulaik bojā gāja gan Mārtiņš Ieviņš, gan arī Aigars Ozoliņš.

Kriminālā autoritāte
Kriminālā autoritāte

Sveika, Ieva! Es taču no sākta gala jau reāli esmu zinājis to, ka Tev cietumnieki patīk labāk nekā tādi cilvēki kā es, jo labāk es pilnīgi it neko nebūtu teicis par to, cik slikti man klājas, jo galu galā pilnīgi viss ir reāli pateikts velti, jo es taču pats tāpat esmu vēl sliktāks cilvēks par īstajiem cietumniekiem, un es labāk, zinot cik es bezgala daudz vilšanos pats esmu piedzīvojis, es labāk vispār nemaz nebūtu piedzimis šajā pasaulē, jo mana būdama nevainīga cilvēka dzīve tiek pārvērsta par elli tikai tāpēc, ka tā tobrīdējā Jelgavas 1. ģimnāzijas skolas vadība pilnīgi neko neteica… lasīt vēl »

Pēdējais slepkava
Pēdējais slepkava

Sveika, Ieva! Ļoti labi, ka Tev iet tik labi kā iet, bet ļoti žēl, ka Tu neesi attiecībā pret mani pašu tieši tikpat žēlsirdīga gluži kā daži labi Maskavas iedzīvotāji.