Ieva Krapāne paziņo par PCL priekšsēdētājas amata un partijas pamešanu

Saeimas deputāte Ieva Krapāne paziņojusi, ka atkāpusies no partijas “Par cilvēcīgu Latviju” (PCL; iepriekš “KPV LV”) valdes priekšsēdētājas amata, kā arī ir aizgājusi no partijas. Puaro.lv par to jau rakstīja: Bijušās KPV LV jaunumi: valdes priekšsēdētāja Krapāne aiziet no partijas, algotā amatā iekārtojies bijušais KNAB priekšnieks Vilnītis – Puaro.lv .

Deputāte norādījusi, ka šādam lēmumam ir dažādi iemesli. Krapāne tieši nav atbildējusi, vai paliks strādāt “Neatkarīgo” Saeimas frakcijā, taču uzsvērusi, ka PCL jau kādu laiku savas frakcijas parlamentā nav.

“Neatkarīgo” frakcijā pašlaik ir seši parlamentārieši, no kuriem divi ir PCL un divi ir partijas “Likums un kārtība” biedri.

Par iestāšanos kādā citā partijā deputāte neesot domājusi.

Laikraksts “Diena” vēstīja, ka Krapāne no partijas aizgājusi arī atšķirīgā redzējuma dēļ no daļas citu valdes locekļu par partijas nākotni un pašreizējo situāciju. Krapāne secinājusi, ka palikusi mazākumā, kur visu izšķīruši PCL trīs valdē ievēlētie vīrieši, kuri pēdējo valdes sēdi neesot ļāvuši politiķei vadīt. Šādos apstākļos viņa nolēmusi partiju pamest, jo nespējot vienoties ar citiem valdes locekļiem.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: TVnet

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
šuna
šuna

Feministe iedzīta stūrī- valdē ir arī vīrieši un neprot klusi šēdēt stūrītī Skaidrs, ka jādodas prom un jautasa sava feministu partija, tiai matu krāsa pagaidam neļauj t;ā pilnīgi ierakstīties platino aktīvistu šūniņā