“Sapņi un kokteiļi” festivālējas festivālā Gurķis 2015

Kultūras bārs “Sapņi un kokteiļi” par godu ballīšu sezonas sākumam katru gadu rīko vērienīgu notikumu, kur galvenajā lomā ir gurķis. Šoreiz Sapņu komanda gurķojās festivāla zīmē, un arī sestdien, 3.oktobrī, neizpalika visdažādākās festivāliem raksturīgās izklaides.

Ienākot, kā ierasts, visus festivāla viesus sagaidīja Goda Gurķis, kura mizā šoreiz bija iejuties aktieris Kristaps Rasims, kurš daudziem pazīstams arī kā Jezups no seriāla UgunsGrēks.

Savukārt tie, kuriem nekas zaļš skapī nebija atradies, turpat uz vietas varēja noandelēt kādu skaistu zaļu rotu vai aksesuāru. Neizpalika arī brīnumainā “Gurķu dzira” un fotozibšņi.

Dodoties tālāk festivāla teritorijā, gurķu festivāla viesiem “Gurķuzkodu kvartālā” bija iespēja nedaudz iestiprināties, nogaršojot pilnīgi zaļus un ekoloģiskus gurķu burgerus.

Uzkāpjot otrajā stāvā, bija iespēja izrotāties ar tik populārajiem zelta un zaļiem īslaicīgajiem tetovējumiem.

Un tad, kad festivālēties gribētāji bija saposušies un paēduši, viņi varēja baudīt mūziku Mika Dukura un Ivo Grīsniņa Grīšļa izpildījumā kultūras bāra divos stāvos. Pirms tam viesiem deju grīdu lika iesildīt grupa “Zemenes”, jo katram kārtīgam notikumam ir vajadzīga sava odziņa.

Gurķu festivālā varēja satikt tādas sabiedrībā zināmas personas, kā TV seju un TV3 jaunā šova “Izklausies redzēts” žūrijas pārstāvi Janu Duļevsku, modeļu aģentūras Vacatio vadītāju Ievu Līpiņu ar draugu uzņēmēju Aigaru Zaļūksni, kā arī mūziķi Ralfu Eilandu.

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz