Kā sešu bērnu tēvs dēlēnu Ziemassvētku elfā pārvērta

Izdomas bagāts sešu bērnu tēvs ASV Jūtas štatā Alans Lourens (Alan Lawrence) nolēma atjaunot seno Ziemassvētku tradīciju Elf on the Shelf (elfs uz plaukta — leģendas vēsta, ka šīs būtnes savāc bērnu rakstītās vēstules Ziemassvētku vecītim) un pārvērta savu četrus mēnešus veco dēlēnu Rokvelu pasaulē mīlīgākajā elfā .

Tētis pat izdomājis veselu stāstu ar mazo elfu galvenajā lomā un uzņēmis brīnumjauku fotogrāfiju sēriju par viņa piedzīvojumiem, publicējot tās savā blogā. Arī mazā Rokvela māmiņa aktīvi piedalījās fotostāsta tapšanā, čakli pagādājot elfiņam tērpus un radot ainas fotografēšanai.

„Visi mūsu draugi piekopj šo tradīciju – sēdina plauktos elfus, un tas man vienmēr ir šķitis vienlaikus gan mīļi, gan nedaudz baisi, kad mājā dzīvo elfs. Un tad es nodomāju: kāpēc gan lai tas nebūtu īsts elfs? Mums šai lomai ir ļoti piemērots mīļš mazulis. Domāts – darīts!”

Un patiešām – paskatieties, cik burvīgas ir fotogrāfijas! Jāteic gan, ka raugoties dažās no tām, kļūst nedaudz nemierīgi ap sirdi, jo mazulis ir pozās, kas var viņam kaitēt. Taču uztraukumam nav iemesla, jo Alans Lourenss ir profesionālis un prot izmantot fotoredaktoru. Mazajam elfiņam fotosesiju laikā nenokrita ne matiņš.

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

 

Avots: Thatdadblog

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz