Dženeta Džeksone pieņēmusies svarā par 43 kg

Dženeta Džeksone

Popkaraļa Maikla Džeksona māsa, 50 gadus vecā dziedātāja Dženeta Džeksone, grūtniecības laikā pieņēmusies svarā par 43 kilogramiem. Šobrīd viņas svars ir jau 125 kilogrami, vēsta E!News.

Dženeta Džeksone

Dziedātāja aprīlī pārsteidza fanus, pārtraucot pasaules koncertturneju, paziņojot, ka viņa un dzīvesbiedrs Visams al Mana “plāno ģimeni”. „Mana dzīve ir kardināli mainījusies un es ļoti vēlos, lai jūs visi uzzinātu par to pirmie. Mēs ar vīru plānojam ģimenes pieaugumu, tieši tāpēc man nāksies atcelt savus koncertus.

Lūdzu, centieties mani saprast, jo man tas ir vissvarīgākais notikums dzīvē! Ārsti iesaka man vairāk atpūsties. Bet es atceros par jums un turpināšu koncerttūri, kad tas kļūs iespējams,” paziņoja dziedātāja.

Dženeta Džeksone cenšas skrupulozi izpildīt visus ārstu norādījumus un rūpējas par savu un gaidāmā mazuļa veselību. Taču nesen kļuvis zināms, ka 50 gadus vecās dziedātājas grūtniecība norit ar sarežģījumiem.

Māksliniece ir būtiski pieņēmusies svarā. Galvenais iemesls esot tas, ka ārsti Džeksonei noteikuši stingru gultas režīmu.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: E!News

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz