Automašīna Mūkusalas ielā, izbraucot no stāvvietas, taranē sešus spēkratus

Automašīna, izbraucot savas vietas stāvvietā Mūkusalas ielā Rīgā, sirsnīgi iebliežas sešos stāvēšanai novietotos spēkratos. Šādu novērošanas kameru fiksētu video Facebook publicējis Rīgas mērs Nils Ušakovs

“Nav, protams, rekords, bet sešas mašīnas vienā reizē vadītājam izdevās sadauzīt,” piebilst Ušakovs.

Raidījums «Degpunktā» noskaidrojis, ka pie stūres bijusi sieviete. Dāma pēdējo reizi mašīnu vadījusi pirms desmit gadiem.

Automašīnas vadītāja sagādāja pamatīgu pārsteigumu visiem, kuri šajā laikā vēl bija aizkavējušies darbā.

«Atrados vēl tepat birojā, kad uz ielas izdzirdēju tādu kā dragreisa skaņu. Kaucošas riepas, krakšķus un lielu sitienu, kā arī signalizācijas gaudošanu. Pirmā doma – noticis kas slikts,” Degpunktam stāsta apsargs.

Paveroties pa kabineta logu, apstiprinājušās ļaunākās priekšnojautas – kāds auto apskādējis vairākus citus spēkratus. “Noskrēju lejā un ieraudzīju, ka pie biroja durvīm kāda mašīna ieskrējusi vairākās citās. No pelēkā “Mistubishi” nāca dūmi, un izkāpa ārā divas sievietes. Jautāju, kas noticis – autovadītāja neko nevarēja paskaidrot. Vienai dāmai bija pārsists deguns, bet otra sieviete bija ļoti dusmīga – tieši viņa bija mašīnas īpašniece,” atminas apsargs.

Lai arī pats pirmais auto, ko apskādēja neveiksmīgā braucēja, pieder kādam kungam no blakus ēkas, visas pārējās ir apsardzes kompānijas vai tās darbinieku privātās automašīnas.

Pēc tam tikusi izsaukta policija. Visas mašīnas bija apdrošinātas, tādēļ zaudējumus segs apdrošināšana. Cietušas ir arī abas autobraucējas – pie stūres sēdošā sieviete bija pārsitusi degunu, bet otra – ar galvu izsitusi priekšējo stiklu.

“Par laimi, nenotika lielāks negadījums, jo burtiski divas minūtes pirms šīs avārijas tajā vietā stāvēja vairāki cilvēki. Desmit minūtes pirms tam tur bija liela cilvēku plūsma. Lai arī tas ir nedaudz kuriozi, jāsaka, ka paveicās,  ka nebija vairāk cietušo,” raidījumā saka apsargs.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz