VP priekšnieka vietniekam Grišinam piešķirta ģenerāļa pakāpe

Andrejs Grišins

Otrdien, 21. aprīlī Ministru kabinets piešķīra ģenerāļa speciālo dienesta pakāpi Valsts policijas priekšnieka vietniekam, Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšniekam pulkvedim Andrejam Grišinam, vēsta ieraksts MK mājaslapā.

Ģenerālis ir Valsts policijas priekšnieka vietnieka amatam atbilstošā augstākā dienesta pakāpe, un to var piešķirt pēc piecu gadu nodienēšanas pulkveža speciālajā dienesta pakāpē.A. Grišinam speciālā dienesta pakāpe “ģenerālis” piešķirta ņemot vērā, ka viņš ir nodienējis šīs pakāpes piešķiršanai noteikto laiku – piecus gadus.

Tāpat viņa izglītība – Latvijas Policijas akadēmijā iegūtais profesionālā maģistra grāds tiesību zinātnē – pilnībā atbilst normatīvajos aktos izvirzītājām prasībām. Arī amatpersonas darbības un tās rezultātu novērtējums, veselības stāvoklis un fiziskā sagatavotība ir atbilstošas normatīvo aktu prasībām.

Vairāk nekā 30 gadus ilgajā dienestā A. Grišina ieguldījums darbā novērtēts ar dažādiem augstiem apbalvojumiem, tostarp par ieguldījumu Latvijas valsts drošības un sabiedriskās kārtības uzturēšanā un nostiprināšanā viņš apbalvots ar III šķiras Viestura ordeni.

“Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins kopš 2013. gada pilda Valsts policijas priekšnieka vietnieka pienākumus. Novērtēju viņa paveikto, kā arī saskatu pozitīvas tendences Valsts policijā laikā, kopš viņš ir kļuvis par Valsts policijas priekšnieka pienākumu izpildītāju – augstu vērtēju viņa spējas ātri un operatīvi pieņemt lēmumus arī ārkārtas situācijas laikā. Saskaņā ar Dienesta gaitas likumu uzskatu, ka ir pamats piešķirt A.Grišinam ģenerāļa pakāpi. Novēlu neapstāties pie sasniegtā, un sadarbībā ar Iekšlietu ministriju turpināt darbu pie modernas un sabiedrībai pieejamas Valsts policijas veidošanas, paaugstinot iestādes prestižu un sabiedrības uzticamību tai,” pauž iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un ministri, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Apsveicu
Apsveicu

Ģenerāli , būs daudz darba , atvesti tūkstoši sēņu lasītāji , kad aptrūks omīšu pensijas , tad sāksies zagšanas , laupīšanas , tā kā , Grišin ,pastiprini policiju , sevišķi laukos !