Viens no Bunkus slepkavības lietā aizdomās turētajiem apcietināts Ukrainā par citu noziegumu

Mārtiņa Bunkus slepkavības vieta Mežaparkā /ekrānuzņēmums/

Ukrainā saistībā ar kādu citu noziegumu apcietināts viens no iespējamajiem maksātnespējas administratora un advokāta Mārtiņa Bunkus slepkavības izpildītājiem, vēsta LTV7.

Ziemas beigās un pavasara sākumā Latvijas izmeklētāju grupa devusies uz Kijevu, lai uzklausītu aizdomās turētā liecības.

Aizdomās turētais Ukrainā ticis aizturēts par citu noziegumu, kas nav saistīts ar Latviju, taču izmeklēšanas laikā viņš esot sācis liecināt arī saistībā ar Bunkus slepkavību.

Valsts policijā šādu informāciju nekomentēja.

Otrdien Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks LTV paziņoja, ka policijai esot skaidrs Bunkus slepkavības motīvs, turklāt atsevišķām personām,ir piemēroti procesuāli statusi.

Ruks pastāstīja, ka policija izmeklēšanas laikā ir ieguvusi jauni faktus un pierādījumus, ko veicinājusi policija sadarbība ar Eiropas Savienības tiesībaizsardzības aģentūru “Eiropols” un citām valstīm.

Vaicāts, vai šajā lietā pret kādu personu ierosināts kriminālprocess un ir aizdomās turētās personas, Ruks sacīja, ka šajā kriminālprocesā atsevišķām personām ir piemēroti procesuāli statusi. Lūgts precizēt, vai šajā lietā ir aizdomās turētie, Ruks atbildēja: “Arī, varbūt.”

Ruks piebilda, ka nozieguma motīvs ir skaidrs un tas saistīts ar Bunkusa profesionālo darbību.

Bunkus tika nošauts 2018.gada 30.maija rītā, kad viņš ar automašīnu brauca garām Rīgas Meža kapiem. Īsi pēc slepkavības netālu no notikuma vietas tika atrasta sadedzināta ar viltotiem valsts numuriem aprīkota automašīna, kura, visticamāk, bija saistīta ar slepkavību.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: nra.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar