VID Iekšējās drošības pārvaldes vadītājs Prusaks fiksēts Igaunijā, tiekoties ar cigarešu kontrabandistiem, liecina KaPo ziņojums

Aigars Prusaks

Ir pagājuši jau divi mēneši, kopš “konkursā” uz Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes (NMPP) direktora amatu “uzvarēja” līdzšinējais VID Iekšējās drošības pārvaldes (IDP) vadītājs Aigars Prusaks, kurš joprojām nav spējis stāties amatā, jo Valsts drošības dienests (VDD) nav viņam piešķīris jaunu pielaidi valsts noslēpumam.

Līdz šim ir izskanējušas vairākas versijas, kāpēc VDD tik ilgi kavējas ar pielaidi A.Prusakam. Viena no tām ir saistīta ar viņa turības aizdomīgo pieaugumu, strādājot VID, savukārt otra attiecas uz daudzām baumām (un pat iesniegumiem VDD) par A.Prusaka un viņa sabiedroto, iespējams, praktizētajiem jumtošanas pakalpojumiem.

Par spīti daudzajām aizdomām un liecībām pēdējā informācija liecina, ka VDD tomēr ir piekritis izsniegt A.Prusakam pielaidi valsts noslēpumam. Tas noņems viņam pēdējo šķērsli ieņemt ietekmīgo VID policijas direktora amatu, kurā praktiski var noteikt, kurus noziedzniekus sauks, bet kurus nesauks pie atbildības.

Šajā stāstā vienīgo jucekli rada šī gada jūlijā VDD saņemtais Igaunijas Drošības dienesta (KaPo) ziņojums, ka Aigars Prusaks fiksēts Igaunijā, tiekoties ar turienes noziedzīgās pasaules pārstāvjiem cigarešu kontrabandas jomā.

Igauņu ziņojumā minēti ne tikai šīs tikšanās dalībnieki, bet arī tās laikā apspriestie jautājumi, kuri rada pamatu aizdomām, ka A.Prusaks Igaunijā viesojās Latvijā viena no ietekmīgākajiem cigarešu kontrabandistiem D.Bezdoļnija ar iesauku Dolārs uzdevumā.

Šajā sakarā ir tikai viens jautājums – VDD strādā nekompetenti diletanti vai apzināti diversanti, ja tiek piešķirta pielaide valsts noslēpumam un tādējādi arī tiesības ieņemt amatu, kurā var tikt ietekmēta mūsu valsts ekonomiskā drošība, cilvēkam, par kura kura iespējamo saikni ar noziedzīgo pasauli ir saņemti skaidri pierādījumi?

Avots: Pietiek

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


8
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Vienotība
Vienotība

Latvijas astoņkājis mūžīgi dzīvs !

grammaticus
grammaticus

Rakstā pa labi (kur komentāri bloķēti) jābūt “nesaskata”, nevis tā kā ir.

333
333

Этот Прусак по любому встречался с бандитами в Эстонии, ведь не зря мне мой друг , который работает в порту, принес сигареты контрафактные

Совпадение

ai ai
ai ai

Vienotības sponsors?

outsider
outsider

Interesanti. Citas NATO valsts drosibas dienests pazinjo ka viens muusu iereednis tiekas ar cigareshu mafijas paarstaavjiem, un no muusu drosiibas iestaadeem un politiskaas vadiibas klusums, tas laikam notika ar VID vadiibas vai valsts politiskaas vadiibas sveetiibu? Vai ir iespeejas uzzinaat vairaak? Par ko sprieda? Kaadi leemumi pienemti ?

paviāns
paviāns

Es jau teicu, ka tarakāni līdīs visur.

Kremļa kurants
Kremļa kurants

Es te maskavā vienreiz kopā ar starptautisko noziedznieku putinu redzēju vīķi freibergu. Pēc tam arī zatleru ar rinkeviču.

Uldis
Uldis

Nomierinās tak! Jāstrādā dinamiskāk :)