Uzbrukums jaunietim ar Ukrainas karogu: saistībā ar maigo „sodu” izlien Stukāna „ausis”

Juris Stukāns
Ģenerālprokurors Juris Stukāns

Egons Rusanovs, advokāts

Notika tas, kas bija sagaidāms. Citādi nemaz nevarēja būt. Un es to lieliski apzinājos. Tomēr ne mirkli nenožēloju, ka iesaistījos šajā cīņā, iespējams, ar vēja dzirnavām.

Šodien uzzināju, ka persona, kas apsūdzēta par uzbrukumu zēnam ar Ukrainas karogu, un viņa dzīvesbiedre (bijusī policijas darbiniece) vēlas, lai mani atstādina gan no šīs lietas, gan arī no jebkāda veida advokātu pakalpojumu sniegšanas, ievērojot manus “pārkāpumus” un “izrādīto neprofesionalitāti”. Saskaitīju 6 Krimināllikuma pantus savās darbībās, ko abi bija saskatījuši.

Izbrīna kas cits.

Netieku gudrs, vai tā ir taisnība vai blefs. Proti, no kurienes šiem ļaudīm ir tāda informētības pakāpe, ka lēmums par visiem zināmo sodu ar prokurora priekšrakstu esot ticis telefoniski saskaņots ar pašu ģenerālprokuroru J. Stukānu. Ja tā, tad daudz kas paliek skaidrs. Atklāts paliek vienīgi jautājums, vai prokurore zvanīja ģenerālprokuroram vai otrādi.

Neizbrīna vienīgi jauna versija, ka, lūk, “uzbrukums bija krieviski runājošam jaunietim, kam ap pleciem, līdzīgi kā pludmales dvielis, bija uzmests Ukrainas valsts karogs”. Metamorfozes.

Neizbrīna, ka tieši es esot vainīgs, ka civilsieva esot atbrīvota no darba. Ne tāpēc, ka viņas rīcība bija, mazākais, “dīvaina”. Nebūtu es, viss taču būtu pa vecam. Viss būtu kārtībā. Jocīga loģika. Tikpat jocīgi, ka joprojām nav sekojusi atvainošanās cietušajam.

Nu ko, izaicinājums pieņemts.

Notika tas, kas bija sagaidāms. Citādi nemaz nevarēja būt. Un es to lieliski apzinājos. Tomēr ne mirkli nenožēloju, ka…

Posted by Egons Rusanovs on Ceturtdiena, 2022. gada 4. augusts

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Pietiek

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
noriebies
noriebies

Stukān, stukān nenolaidies līdz okupantu līmenim !!!

Pooo
Pooo

Izskatās ka advokātam “uzbraukts” ar viņa paša metodēm.