Uģa Magoņa nedienu cēlonis – sieva Anastasija?

Uģa Magoņa sieva Anastasija

Kāds Uģa Magoņa draugs izdevumam Vakara Ziņas pačukstējis, ka “Latvijas Dzelzceļa” šefam galvu sagrozījusi tieši Anastasija, kura no vīra vēlējusies īsteni carisku dzīvesveidu, un tas viņu padarījis neuzmanīgu. “Tas, ka tā beigsies, man bija skaidrs jau, kad Uģis pameta Helēnu (“Latvijas dzelzceļa” šefa iepriekšējā civilsieva, dēla Daniela māte Helēna Bibika – VZ piez.). Viņa tajā pārī bija galvenā, smadzenes un dzinējs, viņa pieskatīja biznesu un piesedza, lai viss būtu “tīrs”,” sarūgtinājumu neslēpa Magoņa ģimenes draugs.

Citi savukārt spriež, ka Magonis tumšmati Anastasiju apprecēja daļēji tāpēc, lai vēl vairāk uzlabotu attiecības ar “Krievijas dzelzceļa” vadību, no kā ieguva gan viņa privātais bizness, gan Latvijas tranzīta nozare. Tiek baumots, ka Anastasija, kuras pirmslaulību uzvārds bija Bakuļina, ir ne vairāk, ne mazāk kā “Krievijas dzelzceļa” šefa, prezidentam Vladimiram Putinam tuvā Vladimira Jakuņina radiniece vai pat ārlaulības meita. Ir gan versija, ka šo stāstu par sevi sagudrojusi un laidusi tautās pati Anastasija, kad vēl tikai “cerējās” ar Uģi Magoni.

Tieši Anastasija pamudinājusi Magoni uz piecdesmitās dzimšanas dienas svinībām Rundāles pilī ar krievu cariem piedienīgu vērienu. Uz šo dzimšanas dienu, kā zināms, ieradās arī ASV “melnajā sarakstā” iekļautais Jakuņins, un to var uzskatīt par Magoņa nedienu sākumu, jo viņš uz sevi izsauca specdienestu dusmas, pieļauj izdevums Vakara Ziņas.

VAS “Latvijas Dzelzceļš” bijušā vadītāja sievai, Krievijas pilsonei, 30 gadus jaunajai Anastasijai, kopš aizturēšanas savu dzīvesbiedru nav izdevies satikt, iespēju uzmest skatienu un atbalstīt Uģi viņa svētdien, slēpusies aiz melnām saulesbrillēm, gaidīja aiz tiesas durvīm, kad tā lēma par “Latvijas dzelzceļa” prezidenta paturēšanu apcietinājumā.

 

Avots: Vakara Ziņas

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar