Tiesa pieņem Aivara Lemberga pieteikumu kaitējuma atlīdzināšanai

Lembergs

Aivars Lembergs

2021.gada 22.februārī es nelikumīgi tiku apcietināts tiesas zālē un ieslodzīts Rīgas Centrālcietumā.

Lai mani kā opozīcijas politiķi iznīcinātu, cietumā man netika sniegta pienācīga medicīniskā palīdzība un aprūpe.

Ilgstoši, pat pēc daudzkārtējiem rakstiskiem lūgumiem un paustās gatavības apmaksu par procedūru veikt no privātiem līdzekļiem, man netika nodrošināta balstvakcinācija pret Covid-19. Tā rezultātā es decembrī saslimu ar Covid-19 un man tika bojāta trešā daļa no plaušām.

Administratīvā rajona tiesa ir pieņēmusi manu, Aivara Lemberga, pieteikumu prasībā pret valsti par Rīgas Centrālcietuma administrācijas rīcības atzīšanu par prettiesisku un mantiskā kaitējuma atlīdzināšanu, rakstveidā publiski atvainojoties un atlīdzinot kaitējumu 100`000 EUR apmērā.

Diemžēl arī Latvijā politiskā opozīcija tiek vajāta, tai skaitā liedzot medicīnisko palīdzību un aprūpi.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


12
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Prievīte
Prievīte

Skataties un mācaties tiem, kam maza pašcieņa. Re kā vajag sevi mīlēt un nostādīt. A mēs te godīgie un taisnīgie varam tikai acis bolīt un domāt.

dusmiga
dusmiga

Kā gan lembim nav kauna . viņu izlaida no cietuma .. staigā un priecājies,bet viņš vēl prasīs kompensāciju … viņam ir jāiet un jāatsēž piespriestie gadi.

Izbrīnīts
Izbrīnīts

Kur jūs tik neaptēsti rodaties? Viņam nekas vēl nav piespriests. Ne tuvu.

vajag pārsūdzēt !
vajag pārsūdzēt !

Tam krupītim nav kauna.

Attīstībai par zuzāniem
Attīstībai par zuzāniem

Jaunajā Liepājas cietumā vaig rūpēties humāni pret cietumniekiem. Lai viņiem tur nebūtu garlaicīgi, jāierìko cietumā spēļu zāle fēniks. Lai viņiem laiks ātrāk paskrien. A valstij būs nodokļi.

Briģis
Briģis

Mošk, tam moceklim Lembergam vajag prieka meitas piegādāt?

Bondars
Bondars

Vai ta viņš kāds ebrejs, ka viņam kaut kas būtu jākompencē?

sīkais smerdelis pļešs
sīkais smerdelis pļešs

Visās tiesu zālēs vajadzētu vienā kaktā uzstādīt spēļu automātus. Lai pārejiem ir ko darīt, kad viens runā ar tiesnesi. A to visiem citiem tik jāsēž, jāgarlaikojas, jāžāvājas, avīze kaukāda jālasa, pa logu jālūr. Tiesneši a varētu stresu noņemt pēc darba dienas. Nauda viņiem ir

pārdomas
pārdomas

Veltīgi viņu izlaida no cietuma. Tā vietā lai ārstētos, kas bija galvenais arguments atbrīvošanai, nu un būšana kopā ar ģimeni , turpina kasīties, tiesāties. Vēl cenšās nra u.c. palaist apritē savus prātojumus. Tikai par tiesas procesa turpināšanu kaut kā nedzird. Tagad aizbraucis uz ārzemē it kā ārstēties. Paskatīsimies vai nebūs Vaškeviča scenārijs – “ķer vēju”!

Viss nāk un aiziet tālumā
Viss nāk un aiziet tālumā

Vecais nevar vien rimties. Nevar aizmirst laikus, kad diriģēja parādi; kad visu, kas pērkams, bija nopircis vai arī par visu jau samaksājis. Nu gan laikam stipendiāti zaudējuši ietekmi. Viss plūst un mainās…

volts
volts

Tā nu tās tiesu lietas notiek. Valsts ceļ prasību- ka Ivars Embergs apzadzis valstī par miljoniem, bet Ivars Embergs apsūdz valstī, ka par zagšanu prettiesiski ielikts cietumā

Stienis
Stienis

:)))) Tur jau tā nelaime, ka ne valsts, ne arī kāda privāta vai juridiska persona viņu neapsūdz “valsts apzagšanā miljonu vērtībā”. Turklāt vēl pat nav bijis galīgs notiesājošs spriedums, un bez šāda sprieduma iesēdināt jebkuru – tevi, mani, vai Lembi – cietumā ir klaji prettiesiski. Lembis pilnīgi pareizi prasa.