Stukāna vadītās LR Prokuratūras prokuroram, kurš atzīst – par pid**asiem mēs saucam sev netīkamus cilvēkus, būs publiski jāatvainojas

Uldis Cinkmanis
Ekrānuzņēmums

Prokuroru atestācijas komisija atzinusi, ka prokurors Uldis Cinkmanis ir pieļāvis ētikas kodeksa pārkāpumus, tāpēc viņam publiski jāatvainojas par lamāšanos kafejnīcā.

Iepriekš jau rakstījām par Cinkmaņa “izpildīšanos” 2020.gada 17.oktobrī Latgales vēstniecībā “Gors” Rēzeknē grupas “Skyforger” koncertā un pēc tam kafejnīcā, kur prokurors, izmeties puskails, uzvedās agresīvi un skaļi, lietoja rupjus, necenzētus izteicienus.

Prokuroru atestācijas komisija atzinusi, ka Cinkmanis ir pieļāvis Prokuroru ētikas kodeksa pārkāpumus, tāpēc komisija nolēma piemērot Prokuroru ētikas kodeksā paredzēto morālo sankciju – publisku atvainošanos par ētikas pamatprincipu neievērošanu, to noformējot video formātā.

Atvainošanās jāiekļauj arī informācija par komisijas pieņemto lēmumu, situācijas raksturojumu un savas uzvedības novērtējumu.

Cinkmanis sniegtajos paskaidrojumus norādījis, ka internetā publiskotajā video redzamā saruna ir personiska rakstura ar viņa bijušajiem kolēģiem

Ņemot vērā, ka ar pie galda sēdošajām personām viņš pazīstams jau vairāk nekā četrus gadus, sarunā tika izmantotas starp personām saprotams frāzes.

“Tostarp norādu, ka ar vārdu “pid**asi” mūsu savstarpējā komunikācijā netiek apzīmēti LQTB komūnai piederīgas personas, bet vienkārši personas, kuras kādam no mums ir nepatīkamas,” norādījis prokurors.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Māris
Māris

Šmurgulis!

Es pats
Es pats

Vakar redzēju tā saukto atvainošanos. Kauns. Stukāna kungam vajadzētu likt prokuroriņam atvainoties vēlreiz, un tekstiņu runāt no galvas, nevis lasīt no špikera.

Tā tas i
Tā tas i

Nu viens kārtīgs pid*rass. :)

Stienis
Stienis

Neprātīgi smieties vai raudāt…? Tipisks piemērs, kā ierēdniecība tulko labas reputācijas principu sev par labu, bet iedzīvotājiem to izdarīt gandrīz nav iespējams. Jaunais ĢP tomēr liek vilties.