Spriežot pēc smagās pūšanas, drīz no apsūdzētā būs izšļucis viss gaiss…

Otrdien Rīgas pilsētas tiesā krāpniecībā ar nodokļiem un grāmatvedību apsūdzētajam bijušajam aktierim un deputātam Artusam Kaimiņam prokurors pieprasīja maigāko iespējamo soda mēru – naudas sodu 9300 eiro apmērā, tā liekot domāt, ka ir pamats runām par „Vienotības” darījumu ar A. Kaimiņu 13. Saeimas laikā, solot viņam „pretimnākšanu” apmaiņā pret viņa „zelta balsi”. 

Portāls Pietiek apkopojis ierakstus, ko par gana interesanto tiesas prāvas norisi  Twitter  publicējis Lato Lapsa.

– Prokurors Rīgas pilsētas tiesā lasa debašu runu valsts krāpšanas lietā. Spriežot pēc smagās pūšanas, drīz no apsūdzētā būs izšļucis viss gaiss.

– Klausos prokurora debašu runu Kaimiņa krimināllietā un domāju: kādam gan draņķim ir jābūt, lai vispirms savās valsts krāpšanas shēmās iesaistītu sievieti, ar ko draņķis dzīvo, un pēc tam vēl no viņas izspiestu sev labvēlīgas melīgas liecības, pašu sievieti noliekot zem sitiena.

– Kāds lasītājs atsūtījis labu domu šodienas apsūdzētā sakarā: “Varbūt ir vērts lūgt publiski atsaukties tās traģiskās avārijas dalībniekus, kurā šis krāniņš it kā roķeni norāva joka pēc. Toreiz bija sūtīts pieprasījums policijai, kura atbildēja, ka avārijas materiāli iznīcināti.”

– Prokurors Rīgas pilsētas tiesā izklāsta jaunas un jaunas epizodes, kā tieši Artuss Kaimiņš valsti krāpis sistemātiski, regulāri un pat par vissmieklīgākajām summām – godīgi sakot, es pat nebiju domājis, ka tas viss ir bijis tik ļoti glupi un alkatīgi. Ne Artuss, bet Pindacīša.

– Viss tiesā ir ļoti labi un interesanti, bet man ir nelaba sajūta, ka vai nu apsūdzētais lielajā stresā dažas dienas ir piemirsis par personisko higiēnu, vai arī labi saprotamu iemeslu dēļ pašlaik svīst kā nabags. Cerams, starpbrīdī telpu izvēdinās.

– Šis ir kas amizants. Bijušā aktiera Artusa Kaimiņa advokāts Normunds Duļevskis pats tiesā iesniedz civilprocesu materiālus un tagad svētā nopietnībā skaļi iebilst, ka prokurors tos piemin savā debašu runā. Protams, protests tiek noraidīts. Šķiet, te ir viens saskanīgs pāris.

– Viltojis 18 faktūrrēķinus, tai laikā bijis Saeimas deputāts, papildus tam melojis tiesai – Rīgas pilsētas tiesā prokurors turpina debašu runu valsts krāpšanā apsūdzētā bijušā aktiera Artusa Kaimiņa krimināllietā. Un apsūdzības pieprasītais sods – 9300 eiro. No apsūdzēto sola atskan slāpēts ufffffffffff…

– Valsts krāpšanā apsūdzētā bijušā aktiera Artusa Kaimiņa aizstāvības versija šodien Rīgas pilsētas tiesā: pirmkārt, tas bija sen, otrkārt, nabadziņu visi apmelo! Ar vārdu sakot – brīvību Pindacīšai!

– Šādu aizstāvības taktiku es vēl nebiju piedzīvojis – šķiet, funktieris ir ar vienmuļu, atvainojiet, bubināšanu visus prāvas dalībniekus iemidzināt. Pirmais kritušais jau pieteicies.

– Un vēl, kā izrādās, bijušā aktiera Artusa Kaimiņa deklarācijā sarakstītais viņa aizstāvības ieskatā neko nenozīmējot. Jums šķiet, ka tur ir ierakstīta māja, vecas mašīnas un kaut kāda nauda? Nē, tas jums tikai tā izskatās, Kaimiņa kungs ir plikiņš un nabags.

– Visjautrākais brīdis šīsdienas tiesas sēdē bija Artusa Kaimiņa kvieciens – Lapsas kungam maksā!!! Nedomāju, ka par šo izlietotas aitas zarnas un uzburbuša ekskrementa krustojumu kāds būtu gatavs maksāt kaut centu. Atvainojiet, ka izteicienos cenšos būt neierasti korekts.

Kā zināms, Kaimiņš apsūdzēts par SIA “Al De media” grāmatvedības dokumentu, proti, Kaimiņa uzņēmumam SIA “Suņu būda” izsniegto rēķinu viltošanu.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Pietiek

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


7
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Lato ķengu rakts
Lato ķengu rakts

Kaimiņš sāk izklausīties pēc polītieslodzītā.

Лис
Лис

Ko gan es viņā tā esmu samīlējies?

Biologs
Biologs

Vai tad viņš pūst? Pūšanas vai rūgšanas process?

Meroni
Meroni

Es viņu vairs nepazīstu. Un nekad neesmu pazinis

Aigars
Aigars

Tāds nokodies izskatās)))))

Kokaīnese
Kokaīnese

Vai sašņaucies?

Dzērājšoferi
Dzērājšoferi

Tad jau tagad kaimiņš varēs dzert un braukt. Tie kam nekā nav tos jau nekādā veidā nevar sodīt. Manos laukos vietējie vienaudži, kas nekur tā arī nav tikuši tālāk, tā arī kā jaunībā pirms 15 gadiem, brauca bez tiesībām tā joprojām brauc, ar mašīnām kuras noņemtas no uzskaites – pēc papīriem ir sen utilizētas. Jo vairāk dzer, jo lielāka drosme vairāk braukt. Desmitiem tūkstošu parādi, gan ātrie kredīti, gan sodi, gan slimnīcu rēķini, un neviens no viņiem nekad neko nav piedzinis. Ja kāds domā, ka viņi taču kaut kur dzīvo – tas pilsētā ir dzīvoklis, ko var atņemt un kādam… lasīt vēl »