Slepkavība Pļavniekos: Neko nezinot par slepkavību, noziedzniekus nejauši uziet Ropažu pašvaldības policisti

Ekrāntvērums no video

Piektdien Valsts policija (VP) saņēma informāciju, ka ap pulksten 14.43 Rīgā, Pļavniekos, Saharova un Keldiša ielu krustojumā pie kādas sabiedriskās ēdināšanas vietas tika nošauts vīrietis, bet iespējamās vainīgās personas notikuma vietu pameta, kā jau vēstījām iepriekš.

Videonovērošanas kameru ieraksti liecina, ka ar šaujamieroci upurim uzbrukts brīdī, kad tas vai nu tikko iebrauca stāvlaukumā, vai arī grasījās doties prom.

Sudraba krāsas “Chrysler” apstājās un nobloķēja ceļu a/m “Toyota”, tika izdarīti vairāki šāvieni, iespējams, arī kontrolšāviens.

Jau mirkli vēlāk uzbrucējs, kas tērpies policijas formastērpam līdzīgā jakā un biksēs, iekāpa spēkratā un pameta nozieguma vietu.

“Klienti dzirdēja, paši atbrauca ar “BMW”. Vīrietis un sieviete gados izkāpa no savas mašīnas un tieši dzirdēja šāvienus. Runā, ka šauts no automāta, jo esot dzirdēta automāta kārta,” raidījumam “Degpunktā” stāsta aculiecinieks.

Pirmie pavisam nejauši pārkāpējus uzgāja patrulējušie Ropažu novada pašvaldības policisti. Neko nezinot par slepkavību, viņi mežā pamanīja dūmu mutuļus.

“Nekavējoties devāmies uz notikuma vietu pārbaudīt, kas tur notiek. Pamanījām, ka deg automašīna “Crysler”, no notikuma vietas strauji devās prom cits transportlīdzeklis “Opel”.

Tā kā bija pamatotas aizdomas, ka tai automašīnai ir saistība ar otras automašīnas degšanas faktu, nekavējoties sākām sekot transportlīdzeklim “Opel”.

Automašīna acīmredzami uzsāka bēgšanu no policijas darbiniekiem un iebrauca rūpniecības rajonā.

Otrs diemžēl pazuda no redzesloka, ieskrēja meža masīvā,” stāsta Ropažu novada pašvaldības policijas inspektors Edgars Gorskis.

Saņemot informāciju par notikušo, nekavējoties visā Latvijā tika izsludināts plāns “Slazdi” un piesaistīti plaši policijas spēki, tostarp no Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes un Rīgas reģiona pārvaldes, kā arī pašvaldību policijas, lai vainīgās personas aizturētu.

Rīgas rajonā Dreiliņos atrasta jau aizdedzināta automašīna “Crysler Voyager”, kura, iespējams, saistīta ar noziegumu.

Nogalinātais ir kādreizējās kriminālās autoritātes Ivana Haritonova grupējuma lietā savulaik tiesātais Genādijs Vaļagins, kā jau vēstījām iepriekš.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: “Degpunktā” TV3

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Dedzinam pērno zāli
Dedzinam pērno zāli

Atkal meli.
Kādi dūmu mutuļi? Ja jau dega, tad pirms vel dūmi bij virs priežu galiem.
Kurš daunēns stāv klāt un skatās?