Slepkavība Jēkabpilī: vajāšanu un nāves draudus no Rusiņa piedzīvojusi arī vīrieša iepriekšējā dzīvesbiedre

kriminālziņa

Jēkabpilī noslepkavotā sieviete nav bijusi vienīgais Leona Rusiņa upuris – pirms 12 gadiem tādu pašu vajāšanu un nāves draudus no viņa piedzīvojusi vīrieša kādreizējā dzīvesbiedre Aija Mazure.

Aija žurnālam “Ieva” stāsta, ka attiecības ar Rusiņu sākušās rožaini, bet pamazām, sievietei nemanot, viņš sācis viņu kontrolēt. Vīrietis centies rast par sevi labu iespaidu uz viņas rēķina, pat stāstot policijai, ka sieva viņam grib atņemt bērnu un ieriebt.

Taču patiesībā Aija ar meitiņu dzīvojušas teju ieslēgušās lauku mājā. Rusiņš tumsā mēdzis piebraukt, lai biedētu, pagalmā skaļi taurētu, vai pat pārgrieztu riepas Aijas mašīnai vai ar akmeni izsistu logu.

Vīrietis esot sūtījis arī izsmejošas draudu īsziņas, piemēram:

Jūs nošaut vai ar nazi sadalīt? Jau tumšs, drīz būšu pie jums.

Aija jūtas drošībā tikai tagad, kad dzīvo citā valstī. Viņasprāt, Rusiņš varbūt noslēpies kaut kur tepat, Latvijā, un plāno nākamo slepkavību.

“Kamēr līķi neatradīs, neticēšu, ka viņš izdarījis pašnāvību,” uzsver Aija Mazure.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar