Rosina apsūdzēt bijušo Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieku par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu lielā apmērā

korupcija

Iekšējās drošības birojs (IDB) rosinājis Rīgas tiesas apgabala prokuratūrai sākt kriminālvajāšanu pret bijušo Iekšlietu ministrijas Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieku un privātpersonu par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu lielā apmērā, informē IDB.

Pierādījumi liecina, ka Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieks četru gadu laikā legalizēja vairāk nekā 740 000 eiro, savukārt privātpersona šajā laika periodā legalizēja vairāk nekā 130 000 eiro.

Vienlaikus ar noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanas izmeklēšanu IDB izmeklēja arī citus Nodrošinājuma valsts aģentūras darbinieka izdarītos noziedzīgos nodarījumus, kas vērsti uz prettiesiska mantiska labuma gūšanu, par kuru izdarīšanu pirmās instances tiesa šo personu atzinusi par vainīgu, bet tiesas nolēmums nav stājies likumīgā spēkā, pastāvot iespējai pusēm to pārsūdzēt.

Noziedzīgie nodarījumi bija saistīti ar darbu Iekšlietu ministrijas Nodrošinājuma valsts aģentūrā. Pēc noziedzīgo nodarījumu atklāšanas Iekšlietu ministrijas Nodrošinājuma valsts aģentūra pārtrauca darba attiecības ar nodarbināto.

Avots: IDB mājaslapa

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
mēģene
mēģene

nu netika līdz padomju nomenklatūrai,citādi te vienkārša krēslu rotācija būtu. Bet gan jau izdosies citiem atkārtoti mēģinājumi