Rīgā Valsts policijas darbinieks iekausta sievieti, kura aizrādījusi par ielas piemēslošanu

varmāka
Foto: Facebook

Sabiedrības sašutumu izraisījis kāds notikums Rīgas centrā, gada nogalē 29. decembrī, kad kādai sievietei uzbrucis agresīvi noskaņots automašīnas šoferis. Kā izrādījies vēlāk – varmāka ir Valsts policijas darbinieks.

Jaunā sieviete pie Aleksandra Čaka ielas 30 nama kāda auto pasažieriem aizrādījusi par atkritumu nomešanu uz ielas, kas izraisījis agresiju automašīnā esošajam vīrietim – viņš uzbrucis meitenei, nodarot miesas bojājumus.

Par notikušo sociālajā tīklā Facebook pavēstīja cietušās sievietes draugs Edijs.

SOS. ❗️❗️❗️ Šodien ap +\- 22:40 , A. Čaka ielā 30 manu meiteni piekāva 40 + gadīgs vīrietis. Manai meitenei tika…

Posted by Edijs Empelis on Trešdiena, 2021. gada 29. decembris

Edija draudzene tajā vakarā bija izgājusi ārā no mājas, lai kopā ar savu draudzeni un suņiem dotos pastaigā pa Rīgas centru, puisis pastāstījis portālam Apollo.

Ejot pa A. Čaka ielu, meitenes pamanījušas kādu “Škoda” automašīnu, kas stāvējusi ielas malā. No auto izkāpusi 14 gadus veca meitene, atvērusi mašīnas bagāžnieku, izņēmusi atkritumus un tos atstājusi ielas malā. Pēc tam pusaudze devusies atpakaļ uz auto. 

Edija draudzene, to redzēdama, pusaudzei aizrādījusi par atkritumu nomešanu tam nepiemērotā vietā. Viņa uzsvērusi, ka pāris desmit metru attālumā atrodas atkritumu urna, kur varētu atstāt savus atkritumus, taču automašīnā esošā pusaudze teikto ignorējusi. Edija draudzene pēc tam pati paņēmusi atkritumus un nedaudz pārvietojusi tos uz priekšu, vēlreiz automašīnā esošajiem uzsaucot, lai viņi atkritumus novieto tam paredzētajā vietā.

Tajā brīdī no automašīnas izkāpis pusaudzes tēvs un devies Edija draudzenes virzienā.

Notikusi vārdu apmaiņa, kas izvērsusies krietni agresīvos toņos.

“Viņš uzreiz uzbruka! Negribēja runāt. Es viņa meitai aizrādīju par miskasti, sakot: “Re, pie mājas miskaste – kāpēc nevar [atkritumus] izmest miskastē? Kāpēc tu tā dari?” portālam stāsta cietusī meitene.

Agresīvais vīrietis augumā bijis ievērojami lielāks par meiteni. 

“Es viņam prasu – ko jūs mani aiztiekat? (..) Viņš sāka mani grūstīt. Es pretī atgrūdos. Viņš paņēma mani aiz matiem un ar otru roku iesita pa seju. Ar plaukstu sita. Viņam bija cimds rokā.

Es domāju, ka viņš zina, kā jāsit, lai nenodarītu pārāk lielas traumas.

Ar visu to man zils deguns, kas asiņoja,” saka cietusī. Meitene atklāj, ka pēc tam viņa tika pagrūsta, pēc kā guvusi milzīgu zilumu uz kājas, ko ieraudzīja tikai nākamajā dienā.

“Nākamajā dienā, kad viņa atbrauca no policijas iecirkņa un neatliekamās palīdzības, man vēl rādīja, kāds matu kušķis bija izņemts ārā,” piebilst Edijs.

Matu raušana gan izrādījusies tikai daļa no vīrieša pielietotās vardarbības. Meitene pretojusies, kā rezultātā vīrietis viņai vēl vairāk nodarījis pāri sitot un grūstot.

“Es nodomāju – viņš taču mani nesitīs. Man neienāca prātā, ka viņš var man iesist!” stāsta cietusī meitene.

Meitenes draugs Edijs norāda, ka notikušajam bijuši vairāki aculiecinieki – cietušās draudzene un kāds garāmgājējs, kurš atsaucās pēc tam, kad ar Edija “Facebook” ierakstu dalījās vairāk nekā 14 000 lietotāju.

Pēc notikušā konflikta meitene zvanījusi Edijam. Pēc tam uzreiz izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība un policija.

Automašīna pieder azarstpēļu uzņēmumam

Interneta lietotāji “Facebook” ieraksta komentāros daudz diskutēja par publicēto attēlu, kurā redzama automašīna, ar kuru vīrietis brauca. Edija rīcībā esošā informācija liecina, ka redzamā “Škoda” automašīna pieder kādam izklaides un azartspēļu uzņēmumam. Edijs sazinājies ar šo uzņēmumu, kura pārstāvji apliecinājuši, ka agresīvais vīrietis pie viņiem “nepiestrādā” un nav viņu darbinieks, vēsta apollo.lv. 

Edijs arī norādījis, ka agresīvais vīrietis nākamajā dienā vēlējies sazināties ar cietušo meiteni, jo viņam esot “sava versija”, kā arī viņš gribētu atvainoties. Cietusī sarunai nav piekritusi. “Draudzene arī minēja, ka nevēloties iziet no mājas, jo bail, ka šis vīrietis varētu atkal atgriezties,” saka Edijs.

Sašutums par iespējamo sodu, kas draud varmākam

Cietusī tika aizvesta uz slimnīcu, kur arī veikta ekspertīze, lai noskaidrotu, cik nopietni ir gūtie savainojumi. Pēc pārbaudēm noskaidrojies, ka cietušajai nav konstatēts lauzts deguns, toties ir zilums.

Edijs neslēpj savu milzīgo sašutumu par vīrieša agresiju, turklāt to izrādot sava bērna priekšā.

“Tas viss notika viņa meitas acu priekšā… Viņa aiziet pie bagāžnieka, piemēslo, par ko viņai aizrāda. Tēvs izkāpj ārā un piekauj sievieti. Tā, ka vienkārši asinis ir. Un policists! Tas nav normāli…” saka cietušās draugs.

Edijs neoficiāli no likumsargiem noskaidrojis – ņemot vērā, ka draudzenei nekas nav lauzts, maksimālais sods par nodarīto ir 500 eiro. Iespējams, vīrietim vēl var piespriest sodu par ielas piemēslošanu. Par šādu simbolisku sodu cietušās draugs pauž sašutumu.

“Nu ko, viņš samaksās 500 eiro un turpinās sist sievietes uz ielas? Savu bērnu klātbūtnē?” neizpratnē vaicā Edijs.

Arī cietusī atzīst, ka nekad nebija iedomājusies, ka dzīvē nonāks tādā situācijā. “Es nekad nevarēju iedomāties, ka varētu dabūt pa seju. Vīrietis bija ļoti liels – riktīgs “skapis”. Es ar saviem 50 kilogramiem pret viņa kaut kādiem simts kilogramiem. Blakus viņa 14 gadus vecā meita sēdēja, kura bija drusku mazāka augumā nekā es… Nopietni?  Tā ir vardarbība bērnu acu priekšā! Tas nav normāli…” portālam teikusi cietusī.

Agresīvais vīrietis – Valsts policijas darbinieks

Kad Edijs uzzināja par notikušo, viņš operatīvi sācis rīkoties, lai noskaidrotu vīrieša personību. Tas viņam izdevies samērā ātri.

Viņš noskaidrojis, kā agresīvo vīrieti sauc, kur viņš strādā, kā arī nepieciešamo informāciju par automašīnu, ko izdevies iemūžināt viņa draudzenei uzreiz pēc notikušā konflikta.

4. janvārī arī VP apstiprinājusi, ka varmācīgais vīrietis ir Valsts policijas darbinieks.

Saistībā ar notikušo incidentu starp personām Čaka ielā, Rīgā 29. decembra vakarā, Valsts policijas Rīgas reģiona…

Posted by Valsts policija on Otrdiena, 2022. gada 4. janvāris

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Stienis
Stienis

Nekas, nekas… mūsu policija šo izdzimteni kārtējo reizi piesegs. Rodas iespaids, ka īstu vīriešu policijā ir atlicis pavisam maz – palikuši tikai šādi atsaldeņi, ā… un vēl tie, kuri izjūt uzbudinājumu, ķerot un aizturot veselus cilvēkus, kuriem, ak šausmas, nav kaut kāds sertifikāts, bet kuri ir atļāvušies ieiet veikalā. Kāds noziegums! Visa mūsu policija, tiesu sistēma, kā arī abas ministrijas – IM un TM – kopā ar saviem ministriem var iet…! Vai jūs nedevāt solījumu kalpot TAUTAI? Jūs kalpojat ja nu vienīgi tam, kurš jums tajā brīdī maksā vairāk un vēl jūs piesedzat to režīmu, kurš ir iedomājies, ka ir… lasīt vēl »

vcb
vcb

Ar lielām zivīm nav vienkārši, taču ar šitādu šmurguli IDB būs lieliska iespēja paspodrināt spalvas.

Andris
Andris

DOMBUR, raidijumā pajautā Rukam , vai šis ments vēl strādā policijă !