Prokuratūra apmierina KNAB lūgumu un soda kapraci par 100 eiro pieņemšanu no aizgājēja radinieka

kapi

Prokuratūra kādam kapracim piemērojusi 100 stundu piespiedu darbu par prettiesiska labuma pieņemšanu 100 eiro apmērā, informē Latvijas prokuratūrā.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs 13. augustā lūdza prokuratūru uzsākt kriminālvajāšanu pret kādu Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta Kapsētu pārvaldes kapraci par nozieguma, kas paredzēts Krimināllikuma 326.2 panta pirmajā daļā, izdarīšanu.

Valsts institūciju dienestā pastrādāto noziegumu izmeklēšanas prokuratūras prokurors 23. augustā kapraci sauca pie kriminālatbildības par to, ka viņš, būdams Rīgas pašvaldības iestādes darbinieks, pieņēma 100 eiro par darbību labuma devēja interesēs, proti, kapa izrakšanu laikā un veidā, kā to vēlējās mirušās personas radinieks.

Apsūdzētais pilnībā piekrita viņam inkriminētā nozieguma apjomam un juridiskajai kvalifikācijai, kā arī atzina savu vainu nozieguma izdarīšanā un to nožēloja.

Apsūdzētajam piemērots prokurora priekšraksts par sodu, nosakot piespiedu darbu uz 100 stundām.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: skaties.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
peior
peior

Nav īsti skaidrs, kas ir cietušais vai cietušie (izņemot ja nu vienīgi jenotu skaudību).

Rupeklis
Rupeklis

KNAB atklājis kapraci, bet stabiņu afēru neredz. Tas jau ir vienkāršāk, jo nav jākonfliktē ar svarīgiem cilvēkiem.