Policija otrdien aizturējusi uzņēmēju Gulami

Gulami

Valsts policija otrdien, 12.maijā, aizturējusi uzņēmēju Gulamu Gulami, vēsta LTV .

Tiesa trešdien Gulamam Gulami piemērojusi apcietinājumu.

Neminot personas vārdu, Valsts policijā apliecināja, ka Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 3.biroja 2.nodaļas lietvedībā atrodas kriminālprocess, kurā izmeklējamam noziedzīgajam nodarījumam noteikta juridiskā kvalifikācija pēc Krimināllikuma 177.panta trešās daļas jeb krāpšana lielā apmērā vai organizētā grupā, 275. panta otrās daļas jeb dokumenta, zīmoga un spiedoga viltošana, kā arī 276.panta pirmās daļas jeb pasta sūtījuma nelikumīga atvēršana un iznīcināšana.

Kriminālprocesā izmeklējamais noziegums ir noticis ilgstošā laika posmā, proti, laikā no 2013.gada līdz pat 2020.gadam

Policijā skaidroja, ka ciešā sadarbībā ar prokuratūru kriminālprocesā tika veiktas procesuālās un izmeklēšanas darbības. Veiktas sešas izmeklēšanas tiesneša sankcionētas kratīšanas un viena kratīšana neatliekamības kārtībā. Šogad 12.maijā aizdomās par izmeklējamā nozieguma izdarīšanu tika aizturēta viena persona, kurai noteikts aizdomās turētās personas statuss.

Savukārt šodien aizdomās turētajai personai tika piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, un noteikts, ka apcietinājumu var atcelt, ja mēneša laikā tiek samaksāta drošības nauda.

Gulami vārds izskanējis arī saistībā ar strīdu par viesnīcu “Hotel Garden Palace”.

Gulami vārds iepriekš izskanējis saistībā ar vairākiem skandāliem – 2016. gadā kukuļošanas lietā bijušajai Rīgas apgabaltiesas tiesnesei Ivetai Bērziņai un uzņēmējam Gulamam Mohammadam Gulami piemēroti ar reālu brīvības atņemšanu nesaistīti sodi (ŠEIT vairāk).

Savukārt Rīgas rajona tiesa 2018.gada jūlija nolasīja pilno spriedumu un piesprieda astoņu gadu ieslodzījumu uzņēmējam Gulamam Mohammedam Gulami (ŠEIT vairāk) krimināllietā par vairāk nekā deviņus miljonus eiro vērtās Tadžikistānas kokvilnas kravas pazušanu.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un ministri, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: lsm.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar