Plāno veidot prokuratūru, kas specializēsies korupcijas lietu izmeklēšanā

Stukāns
Ģenerālprokurors Juris Stukāns

Latvijā plānots veidot prokuratūru, kas specializēsies korupcijas lietu izmeklēšanā, paziņojis ģenerālprokurors Juris Stukāns.

Šobrīd tiek risināti organizatoriski un praktiski jautājumi par šādas prokuratūras izveidošanu.

“Tiklīdz visi jautājumi tiks atrisināti, sniegsim arī plašāku informāciju, piemēram, par nosaukumu un piekritību,” norādīja Stukāns.

Prokuratūras izveidošana varētu notikt nākamgad un tās telpas varētu atrasties topošajā prokuratūras ēkā Aspazijas bulvārī 7, Rīgā.

Iepriekš kļuva zināms, ka Valsts ieņēmumu dienesta telpās Čiekurkalnā tiks atklāta specializēta prokuratūra, kas strādātu tieši ar noziegumiem nodokļu jomā.

Tāpat arī, lai nodrošinātu racionālāku valsts budžeta līdzekļu izmantošanu, no 1.oktobra darbu sāks Rīgas pilsētas Pārdaugavas prokuratūra, apvienojot Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas prokuratūru un Rīgas pilsētas Kurzemes rajona prokuratūru.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Jānis
Jānis

Šis vadītājs nezin, ka korupcijas skandalozās lietas prokuratūrā jau gadiem ir Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas uzraudzībā!!!
Būtu labāk iepazinies ar to, ko katra nodaļa dara, nevis štancējis jaunus veidojumus!!!

Vilks
Vilks

Nez kā tas attieksies uz pašu prokuratūru?