Piecus gadus bijuši arestēti absolūti likumīgi iegūti naudas līdzekļi – kāpēc nevienam par to nav jāatbild

naudas arests

„Esiet gatavi! Jums jebkurā mirklī „tiesiski” var atņemt visu! Tāds ir jaunais „bezkompromisa tiesiskums”! Un neceriet, ka ar jums tā negadīsies! Tā var gadīties ar burtiski ikvienu! Atņems – un viss!” – ar šādu brīdinājumu nezināmu personu izveidota interneta vietne komunisms.com ir sākusi publicēt līdz šim no Latvijas sabiedrības slēptos tiesu nolēmumus par mantas konfiskāciju. Ņemot vērā problēmas nopietnību, šos nolēmumus turpina pārpublicēt pietiek.com.

Ārvalstu juridiskajai personai bija atvērti norēķinu konti Latvijas kredītiestādē. Šajos kontos atradās šai personai piederošie naudas līdzekļi vairāk nekā 2 miljonu eiro apmērā. Liela nauda, un tas jau pats par sevi ir aizdomīgi… vismaz Latvijas tiesību aizsardzības iestāžu skatījumā.

Vēl aizdomīgāk tām šķita tas, ka šī juridiskā persona nodarbojas ar komercdarbību, kura izpaužas šādi: nopērc preci no ražotāja lētāk, uzlabo attiecīgo preci atbilstoši sava klienta prasībām un tad pārdod to klientam dārgāk, nekā tā bija iegādāta pirms uzlabošanas. Un saņem savā bankas kontā godam nopelnīto peļņas daļu.

Latvijas Valsts policijas amatpersonu skatījumā tieši tā izpaužas naudas atmazgāšana. Varbūt, ne gluži izpaužas un varbūt ne gluži mazgāšana, bet tas tomēr izskatās pārāk “aizdomīgi”… tāpēc vajag ierosināt kriminālprocesu, naudu vajag arestēt un tiesai jāpieprasa šīs naudas konfiskācija par labu Latvijas valsts budžetam.

Laika periodā no 2017. gada oktobra līdz 2022. jūnijam (gandrīz 5 gadus) juridiskajai personai piederošie naudas līdzekļi ir arestēti, un, loģiski, tos nav iespējams izmantot “aizdomīgas” vai ne pārāk aizdomīgas komercdarbības veikšanai.

Tiesa izskata lietu un lemj kriminālprocesu izbeigt. Attiecīgi arī arests naudas līdzekļiem visticamāk tiek atcelts. Tiesas lēmuma motīvu daļa ir visai apjomīga, taču tās galvenā jēga ir ietverama retoriskā jautājumā: “Un kas jums, policistu kungi, šajā absolūti normālajā komercdarbībā šķiet aizdomīgs?!”

Cilvēkam no malas varētu šķist aizdomīgi tikai tas, ka it kā tiesiskajā un it kā demokrātiskajā Latvijā veselus 5 gadus var būt arestēti balti, pūkaini un kristāldzidri naudas līdzekļi, kas nopelnīti godīga biznesa ietvaros, un neviena Valsts policijas amatpersona par to nav saukta pie atbildības un nav atlaista no darba. Kāpēc nav?!

Dokumenti izlasāmi ŠEIT

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Pietiek

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


7
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Uzņēmējs
Uzņēmējs

ja jau tikai miljonus uzraudzītu… Iesaldēt naudu var da par jebko, jebkādā summā. Pat piem Swedene palūdza aizvērt kontus cilvēkam, kurš gribēja uz Ķīnu tirgot vīnu un ķīnieši lūk negribēja atsūtīt gada pārskatus vai k tur. Kādā sakarā banka kaut ko var prasīt klienta klientam (kurš loģiski pasūtīja, jo ķĪnā visi domā, ka LV patiesībā ir mega korumpēta mazgātava). Tādu piemŗu daudz. Kaut kas nepatīk un bez tiesas un izmeklēšanas.

Dirty money
Dirty money

Netīrā nauda ir jāapķīlā un jāatņem. Slikti puiši tagad raud internetā, lai parādītu, cik slikti pret viņiem izturējās. Nomierinieties, sliktie puiši, un beidziet darīt savu netīro propogandu.

Ha Ha
Ha Ha

Parādiet to mūsu miljonāru, kam tie līdzekļi ir iegūti absolūti godīgi!

levitkucins
levitkucins

Es tagad rādīju ar pirkstu uz sev

Stienis
Stienis

Ar skaudību turīgs nekļūsi. Tas nu ir skaidrs.

Ādamsons
Ādamsons

Nelatviešu bankās šmonu taisīt nedrīkst. Šmonu drīkst taisīt tikai latviešu bankās.

Beloosjol
Beloosjol

Kas nepatīk? Ka mazajā šveicē policija ar kuvaldu bankām logus dauza? Ā. Nu tas varbūt tāpēc, ka te nav mazā šveice. Te ir mazā Rosija