Normunds Krapsis pārtrauc dienestu Valsts policijā

Normunds Krapsis

Valsts policijas priekšnieka vietnieks, Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks, pulkvedis Normunds Krapsis pārtrauks dienestu, vēsta portāls lsm.lv.

Krapis Valsts policijā nostrādājis 30 gadus. Ņemot vērā likumā noteiktā vecuma sasniegšanu, viņš nolēmis atstāt dienestu un doties izdienas pensijā. 

Otrdiena, 1. jūnijs, ir Normunda Krapša pēdējā diena dienestā. 

Dienesta gaitas Valsts policijā Normunds Krapsis sāka 1992. gadā kā Valsts policijas Jūrmalas pilsētas policijas pārvaldes Ceļu policijas nodaļas jaunākais inspektors. Kopš tā laika Krapsis ieņēmis amatus Kārtības policijas struktūrvienībās, kas lielākoties saistītas ar satiksmes uzraudzību un kontroli. No 2020. gada 12. februāra Krapsis ieņēma Valsts policijas priekšnieka vietnieka, Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieka amatu.

Savukārt pērn kļuva zināms, ka Iekšējais drošības birojs pret Krapsi kriminālprocesu sācis par 2018. gadā organizētu policistu formas tērpu iepirkumu. Bet šogad maijā kļuva zināms, ka IDB ir sācis kriminālprocesu arī par 2018. gadā organizētu iepirkumu par rokas videoradaru iegādi un Krapsim piemērots aizdomās turētā statuss.

Ņemot vērā abus kriminālprocesus, Krapsim IDB inkriminē divos Krimināllikuma pantos paredzētus nodarījumus – dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un neizpaužamu ziņu, kas nav valsts noslēpums, izpaušanu. Vienā no minētajām lietām Krapsim piemēroti drošības līdzekļi – uzturēšanās noteiktā vietā un aizliegumu ieņemt konkrētu amatu.

Maija vidū Krapsis tika atstādināts no amata pienākumu pildīšanas Valsts policijā.

Krapsis žurnālistiem kategoriski noliedza jebkādu saistību ar iespējamiem likumpārkāpumiem.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: lsm.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar