Nogalinātā Mārtiņa Bunkus ģimene pieprasa izslēgt Gobzemu no zvērinātu advokātu rindām

Gobzems

Nogalinātā zvērināta advokāta Mārtiņa Bunkus ģimene ir vērsusies Latvijas Zvērinātu advokātu padomē, lūdzot ierosināt disciplinārlietu pret zvērinātu advokātu Aldi Gobzemu un izslēgt viņu no zvērinātu advokātu rindām.

Šāds lūgums pamatots ar Gobzema pēdējā mēneša laikā sistemātisku, regulāru nogalinātā zvērinātā advokāta Mārtiņa Bunkus goda un cieņas aizskarošu, nepatiesu ziņu publisku izplatīšanu, plašsaziņas līdzekļos dēvējot viņu par “bandītu”, “mafijas izpildītāju”, kā arī sakot, ka Bunkus “zadzis naudu”, “izsaimniekojis lielas naudas summas” un tamlīdzīgi.

Iesniegumā nogalinātā zvērinātā advokāta ģimene uzskaitījusi desmit konkrētus Mārtiņa Bunkus goda un cieņas aizskāruma gadījumus, kurus veicis Gobzems laika posmā no šī gada 7.jūnija līdz 10.jūlijam.

“Esam šokēti par Gobzema rīcības zemiskumu, nomelnojot cilvēku, kurš vairs nevar sevi aizstāvēt. Acīmredzot, Gobzems to dara savu politisko mērķu vadīts un cer, ka kāds Latvijas vēlētājs pamanīs viņa eksistenci pirms gaidāmajām Saeimas vēlēšanām, kurās Aldis Gobzems pieteicis savas ambīcijas. Mēs ceram, ka Latvijas Zvērinātu advokātu padome aizstāvēs miruša kolēģa godu un advokatūras ētikas standartus, izslēdzot Aldi Gobzemu no advokātu skaita,” saka Kristaps Bunkus, Mārtiņa Bunkus brālis.

Savukārt paša Gobzema reakcija uz Bunkus ģimenes iesniegumu ir visai strupa: “Bunkus brālim ir jāsēž cietumā. Lai raksta kaut vai Romas pāvestam.”

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar