Lembergs aicina atsaukt „ordeņneša” Tomsona melus „sabiedriskajā” Latvijas radio

AIVARS LEMBERGS*

1. Šī gada 29.septembrī “Latvijas Radio 1” raidījumā “Krustpunktā” tā vadītājs Aidis Tomsons apgalvoja, ka “Lembergs joprojām vainīgs lielākajā daļā apsūdzību, bet nu pāris epizodēs tiesa vainu nav atzinusi”.

“Ordeņnesis” Aidis Tomsons min Lemberga uzvārdu, neminot vārdu, līdz ar to viņa teiktais tiek attiecināts uz visiem Lembergiem, tādā veidā apgalvojot, ka jebkurš Lembergs ir “vainīgs lielākajā daļā apsūdzību”. Šāds A. Tomsona apgalvojums neatbilst patiesībai, tā ir viltus ziņa.

Ja šo apgalvojumu “ordeņnesis” A. Tomsons ir attiecinājis uz Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes deputātu Aivaru Lembergu, kas ļauj šo Lembergu viennozīmīgi identificēt, tad A. Tomsons valdības radio par nodokļu maksātāju naudu izplata viltus ziņu, jo no 40 apsūdzībām šis Lembergs uz šo brīdi ir atzīts par nevainīgu 31, bet par vainīgu 9. Tātad Aivars Lembergs ir atzīts par “vainīgu” nevis “lielākajā daļā apsūdzību”, bet gan 22%, un tieši pretēji “ordeņneša” A. Tomsona apgalvojumam atzīts par nevainīgu 78% no apsūdzībām.

Protams, spriedums nav stājies spēkā un nestāsies spēkā, jo Aivara Lemberga aizstāvji spriedumu pārsūdzēs.

Līdz ar to Aivars Lembergs nav vainīgs nevienā apsūdzības epizodē, jo atbilstoši Latvijas starptautiskajām saistībām, Satversmei un likumiem Latvijā darbojas nevainīguma prezumpcijas princips, tas ir cilvēktiesības.

Lūdzu atsaukt A.Tomsona politiskās propagandas mērķu sasniegšanai, sava politiskā pretinieka nomelnošanai par valsts nodokļu maksātāju naudu izplatītos melus, nepatiesas ziņas jeb kā modemi saka feikus.

2. Šī gada 29. septembra raidījums “Krustpunktā” viss raidījums, pusotras stundas garumā, tika veltīts Aivara Lemberga tiesāšanai. Tajā piedalās žurnālisti un sabiedriskās politikas centra “Providus” vadošā pētniece, kura pārstāv tā saucamos sorosistus, kuri ir daudzgadīgi mani, Aivara Lemberga, politiskie pretinieki.

No raidījuma satura izriet, ka neviens no runātājiem nav iepazinies ne ar apsūdzībām, ne ar pierādījumiem, ne ar apsūdzības debašu runu, ne ar aizstāvju debašu runu, ne ar aizstāvības pozīciju. Raidījuma dalībnieki nav iepazinušies ar apelācijas instances pilno spriedumu, jo tas būs pieejams, ātrākais, šī gada 11. decembrī, bet nestāsies spēkā, jo tiks pārsūdzēts.

Jebkuram vērotājam no malas ir acīmredzami un dzirdami, ka raidījuma mērķis bija diskreditēt senāko politiķi no 1990. gada – Aivaru Lembergu.

Es, protams, saprotu, ka sorosistiem nauda nesmird un Latvijā cerēt, ka valdības radio un televīzija varētu atspoguļot no sorosistiem atšķirīgu un argumentētu viedokli, ir bezcerīgi. Nekas jau cits jūs neesat kā staļinisma mantinieki, kur bija vien pareizais viedoklis un, ja kādam nebija pareizais viedoklis, tad tam bija gulags un lode. Nekas jau stipri nav mainījies.

Novēlu arī turpmāk godprātīgi kalpot sorosistu politiskajām interesēm un nekādā gadījumā neaicināt uz raidījumu citādi domājošos, jo tas jums var maksāt lieliski atalgotās, siltās valsts amatpersonu vietas.

* partijas “Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētājs un Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes deputāts

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


13
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Jefiņš
Jefiņš

Ko tik Lembergs negrib? Varbūt ziemā viņam vasaru sagribēsies?

Foto
Foto

Levits ņirdz par klanošo ordeņviepli Tomsoniņu !

Uldis
Uldis

Būtu nu pēdējo laiku pirms ”iesēdiena” izmantojis lietderīgāk, sev, ģimenei. Šīs izpausmes liecina par to, ka Aivaram varētu būt sākusies agonija.

Tā dullā Pauļuta dēļ
Tā dullā Pauļuta dēļ

Ka tik drīz agonija nesākas sorosītiem. Viņu pravietis jau sāk mantu pārrakstīt uz junioru

laikabiedrs
laikabiedrs

Pundurnapoleonam ir tik maza krūteža un tik liels grēku saraksts, ka nav kur ordeni piespraust, tāpēc viņš tā plosās.

Rinka
Rinka

Aidim krūteža liela. Un dibens vēl lielāks. Ir i ordeni kur piespraust, i kaut ko iespraust

laikabiedrs
laikabiedrs

Nevajag jaukt Aivaru ar Aidi.

putlerkuce
putlerkuce

Vai kāds tam Lembergam nevar iebāzt korķi?

RPal
RPal

Nesen atpakaļ dominēja trīs AAA, bet uzkasā tikai vienam no viņiem…

levitkucins
levitkucins

tomsons un jansone ir ideāls latvāņu pāris. Gejs un lesbiete

Krustpunts
Krustpunts

Jansones ķērcošas vārnas balss briesmīgi izklausās !

Aivars
Aivars

interesanti, ka notiesāta cilvēka viedoklis aiziet uz nacionāla līmeņa protālu tā uzreiz.
Sakarība? Domāju, ka nē.

Stienis
Stienis

Redzi, tur jau tā (ne)laime, ka nav notiesāts, bet kur nu tev tos saprast. Tev jau labāk tīk priecāties par Vienotības sagādāto valsts iznīkšanu.