Ķuža krēsls ļogās aizvien jūtamāk – aizturēti vēl divi policijas „sagādnieki”

Ķuzis Valsts policija

Šonedēļ aizturēti vēl divi Valsts policijas „sagādnieki” – kā liecina Pietiek neoficiālā informācija no avotiem policijā, aizturētie ir Valsts policijas Galvenās administratīvās pārvaldes Nodrošinājuma pārvaldes Materiāli tehniskās un mantiskās apgādes biroja Transporta remonta, apgādes un ekspluatācijas nodaļas priekšnieks Māris Rumps un ekspluatācijas nodaļas sektora vadītājs Pēteris Veličko. Līdz ar to aizvien jūtamāk saļodzījies arī Valsts policijas priekšnieka Inta Ķuža krēsls.

Kā zināms Pietiek, šīs aizturēšanas saistāmas ar Valsts policijas Nodrošinājuma pārvaldes Materiāli tehniskās un mantiskās apgādes biroja priekšnieka Armanda Možeiko un vēl triju policijas VP darbinieku aizturēšanu marta beigās, pēc kā no amata uz laiku tika atstādināts Galvenās administratīvās pārvaldes Nodrošinājuma pārvaldes priekšnieks Ints Žukovskis.

Pēc šiem notikumiem jaunais iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens publiski paziņojis, ka pieprasīšot Ķuzim atskaiti gan par to, kādā veidā tiek organizēts darbs un kontrolēti darbinieki, gan par to, kāpēc viņš šo informāciju nebija saņēmis no policijas vadības. Taču pašlaik vēl esot pāragri atbildēt, vai Ķuzis varētu zaudēt savu amatu.

Tikmēr Ķuzis ir mēģinājis glābt situāciju un sameklēt grēkāžus, uzdodot sākt dienesta pārbaudi par Iekšējās drošības biroja aizturēto amatpersonu tiešās vadības atbildību, kā arī „pasteidzināt” Autotransporta pārvaldes funkcionālo izvērtējumu.

Možeiko tika aizturēts aizdomās par iespējamo dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, ja tas izdarīts mantkārīgā nolūkā, un iespējamu dienesta viltojumu, bet vēl trīs Galvenās administratīvās pārvaldes darbinieki – aizdomās par krāpšanu.

Možeiko esot pretlikumīgi, savu personisko interešu īstenošanai izmantojis Valsts policijas resursus, tai skaitā ilgstoši nodarbinājis viņa tiešā pakļautībā esošos darbiniekus.

Neoficiāli zināms, ka runa ir par privātas BMX trases izbūvi, – tieši šajā sporta veidā trenējas Možeiko dēli.

Avots: Pietiek

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,TwitterYoutube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Алех
Алех

Vis jau sen saprotams, Ķuzis pats nekad neaizies.