Kokaīns Koknesē : aizdomās turamie varētu būt meklējami vēl plašākā mērogā

kokaīns Koknesē

Aizdomās turēto skaits saistībā ar iespaidīgās kokaīna kravas atklāšanu Koknesē varētu kļūt lielāks, turklāt viņi, visticamāk, varētu būt meklējami plašākā mērogā.

Tā LNT raidījumam “900 sekundes” norāda Valsts policijas Narkotiku apkarošanas nodaļas priekšnieks Sandis Radziņš.

Kā zināms, policija nesen uzgājusi līdz šim lielāko kokaīna kravu Latvijā – vairāk nekā divas tonnas un šī krava nākusi no Ekvadoras.Operācija Koknesē notikusi sadarbojoties vairākām valstīm, kā rezultātā tika izņemta apjomīga krava un apcietinātas trīs personas. Kopumā par šo noziegumu šobrīd aizdomās tiek turēti pieci cilvēki. Taču netiek izslēgts, ka viņu skaits varētu palielināties, norāda VP Narkotiku apkarošanas nodaļas priekšnieks.Narkotiku apkarošanas nodaļas priekšnieks apstiprina, ka aizdomās turamie varētu būt meklējami plašākā mērogā. Tas, ka aizturēšana notikusi Koknesē, policijas pārstāvja ieskatā ir sakritība, jo tikpat labi vieta varēja būt arī cita.

Savukārt Latvijā labi zināmais kokaīna kurjers Rolands Priverts, kurš pats daudzus gadus pavadījis cietumā narkotiku tranzīta dēļ, uzskata – vainīgie var tikt nošauti, ja aiz Koknesē pieķertās milzu kokaīna kravas stāv meksikāņu karteļi.

Par savu pieredzi Priverts ir uzrakstījis grāmatu, kuras atvēršana sakritusi ar policijas veikto kratīšanu, aizturot Latvijā lielāko kokaīna kravu.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Foto: ekrānuzņēmums

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Bambuks
Bambuks

Cocks-neses basota,kurai pieder atjaunota cūku fermas ēka ar latinos narkokarteļiem taisa koksa rebes 65 limonu vērtībā.Vai nav brīnumaini.Vai nav “operācija” uzmanības novēršanai no galvenā,a varbūt 2 t. vietā “tālumā “aiziet 20,0 t.Bet var arī būt,ka izbijušas cūku fermas basotai ir 65 limoni,latvanijā vis kas gadās?!

jaajaa
jaajaa

…nu “balvu fonds” par šito “kravu” varētu pārsniegt “Citadeli”…

Stienis
Stienis

Cerams, vainīgos iesēdinās ja ne uz mūžu tad uz 20 gadiem noteikti, jo šīs nāves tirdzniecība būtu pielīdzināma slepkavībai.

Irkkes
Irkkes

Cerams tevi