KNAB veicis kratīšanu VID un citos objektos; vairāki aizturētie

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) otrdien veicis kriminālprocesuālās darbības vairākos objektos, tostarp Valsts ieņēmumu dienestā (VID), un aizturējis vairākas personas, vēsta Jauns.lv, atsaucoties uz aģentūru LETA.

KNAB 2.jūnijā sācis kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 320.panta aizdomās par iespējamu kukuļņemšanu lielā apmērā personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās.

Otrdien veiktas neatliekamās kriminālprocesuālās darbības vairākos objektos, tostarp VID.

Kriminālprocesa laikā aizturētas trīs personas, un vēl divām personām ir tiesības uz aizstāvību. Tiesa lēmusi par apcietinājuma piemērošanu divām personām. KNAB nekomentēja vai starp šīm piecām personām ir amatpersonas.

Aģentūra LETA gan pārliecinājās, ka birojā minētā Krimināllikuma norma kopumā attiecas uz amatpersonām kā kukuļņēmējiem, bet privātpersonām kā līdzdalībniekiem.

KNAB pašlaik veic aktīvāko izmeklēšanas procesa fāzi, iegūstot un nostiprinot pierādījumus, tāpēc plašāku informāciju par kriminālprocesu nevarot atklāt.

KNAB pateicas Noziedzīgu nodarījumu valsts institūciju dienestā izmeklēšanas prokuratūrai un VID Iekšējās drošības pārvaldei par kriminālprocesā sniegto atbalstu.

VID pārstāvis Andrejs Vaivars aģentūrai LETA nekomentēja, vai starp aizturētajām personām ir VID amatpersonas un darbinieki. Viņš norādīja, ka procesa virzītājs ir KNAB, un tikai šī iestāde var komentēt lietas apstākļus.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


14
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
auditorija
auditorija

Podiņu! Podiņu! Podiņu!!!!

Brosam
Brosam

podiņa sabiedrotā Prusaka

Bro
Bro

par kādiem “astoņkāja” personāžiem kādreiz rakstīja pieteik un puaro? podiņš, ceipe, andžejs kļaviņš, E.Sudmale, kijoneks uc. Vai būs ziņas arī par šiem?

uzmanīgi vēroju
uzmanīgi vēroju

Ar nepacietību gaidām vēl ziņas par KNAB darbībām VID!

secināju
secināju

Var jau saprast LL līksmošanu soctīklos, kas atspoguļota arī publikācijā. Kādu gadu atpakaļ LL tieši VID pakļāva procesuālajām darbībām. Nu kā te lai nelīksmo, ja paņem priekšā tos, kas atļāvās “pašu LL” pakratīt un pat aizturēt.
Tikai klusums tanī lietā. Varbūt kādam kāda info ir? LL klusē. Laikam jau sevišķi spoži viņam tur neiet. Cītādi būtu brēka uz visiem stūriem.

Latvijas Televīzija
Latvijas Televīzija

Nē nē. Pie visa ir vainīgs Šķēle un Lembergs un Šlesers. Jā jā. Tā tas ir. Oligarhi. Esterkini ne pie kā nav vainīgi. Un aptieku mafijas valstī nav. Un narkotiku nav. Un pillar un fima nav būvnieku kartelis. Un uz robežas ir žogs. Un jurmala naša. Ņegalasujtje za šlesersa, on pro rasijskij. Galasujtje za jedinuju rasiju.

apmīztais aisbergs
apmīztais aisbergs

Vai bagātākajam ierēdnim Straumem vid uzdrošinājās nodokļus novilkt?

nezinītis
nezinītis

Skaties, ka uz tevi pašu lapsa, miškas uļmana draudziņ, tas agri vai vēlu neattiecas

Latvietis
Latvietis

Kas varenāks? Prokurori, policisti vid, pidr, vai knab?

Latvijas naudas atmazgātāju asociācija
Latvijas naudas atmazgātāju asociācija

Ha ha ha

Žanra klasika
Žanra klasika

Kārtējās zirnekļu cīņas burkā.

Malači
Malači

Pateicība KNAB. Sākam attīrīšanu, kas bezcerīgi kavējās un pat pusgads pēc kara sākšanos bija vajadzīgs

Kāds naivums
Kāds naivums

Kāda attīrīšanās? Notiek cīņa par saviem cilvēkiem VIDā.

semīts Antiņš
semīts Antiņš

Rietumu bankai par maz savu cilvēku tur bija?