ABLV banka izplatījusi melus, ka likums liegtu nogalinātajam Bunkus kļūt par likvidatoru

Liepnieks

Kā norāda raidījums “Nekā personīga”, ABLV bankas pārstāvji ir apgalvojuši, ka noslepkavotais Mārtiņš Bunkus nemaz nevarētu kļūt par ABLV bankas likvidatoru, jo bija šīs bankas klients.

Šie bankas apgalvojumi izklausījās nedaudz dīvaini, jo ir grūti iedomāties, ka viens no pieredzējušākajiem maksātnespējas administratoriem valstī ieguldītu tādu piepūli un naudu, lai tiktu iecelts par bankas likvidatoru, bet pats nemaz nezinātu, ka likums viņam to neatļauj.

Izrādās, izskaidrojums ir pavisam vienkāršs – ABLV melo.

Kredītiestāžu likums nosaka, ka par bankas likvidatoru nevar kļūt bankas kreditors, nevis bankas klients. Un Bunkus ne tikai nebija ABLV kreditors, bet jau laikus tika veicis visus nepieciešamos priekšdarbus, lai viņu pat mākslīgi nevarētu padarīt par bankas kreditoru. Grūti iedomāties, ka tādi pieredzējuši baņķieri kā ABLV vadītāji to visu nezinātu.

Tas savukārt liek secināt, ka ABLV, lai novērstu aizdomas, ka Mārtiņa Bunkus slepkavībai varētu būt kāds sakars ar viņa kontaktiem ar ASV diplomātiem un lobistiem tieši ABLV likvidācijas sakarā, ir izplatījuši apzinātus melus.

Mazliet papētot izrādās, ka šī tālu nav pirmā reize, kad ABLV pārstāvji melo pat tiesām. Piemēram, Latvijas Televīzija jau 2015. gadā ziņoja par to, kā ABLV pārstāvji apmelo Latvijas žurnālistus.
.
Šo sižetu var noskatīties šeit: https://www.youtube.com/watch?v=KZYxT1NU3Tw.
.
Par gadījumiem, kad dažādos dokumentos melo ABLV padomes priekšsēdētājs, bijušās sievas vajātājs un kastroļu piedzinējs Oļegs Fiļs, Puaro.lv jau ir sakrājies tik daudz materiālu, ka par to mēs rakstīsim atsevišķi.
.
Citiem vārdiem sakot, meli nav nejaušība ABLV augstāko amatpersonu darbībā, bet gan gadiem piekopta stratēģija savu mērķu sasniegšanā. Dramatiski, ka bija nepieciešams ASV valdības FinCen ziņojums, lai mēs pievērstu uzmanību, kādi darboņi gadiem ilgi izmantojuši naudu, ietekmi Latvijas politikā un sakarus tiesībsargājošās institūcijās, lai izveidotu biznesu, kura centrālais balsts ir naudas atmazgāšana, kā to nešaubīgi uzskata ASV valdība.
.
Bet Latvijas sabiedrība nedz īsti pazīst šos personāžus, nedz arī ko zina par viņu metodēm un to, cik tālu viņi ir gatavi iet, lai sasniegtu savus mērķus vai izrēķinātos ar sev nevēlamiem cilvēkiem.
.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


10
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
SKATS NO ALAS
SKATS NO ALAS

Bankas klientam ir prasījuma tiesības pret banku – atmaksāt kontā stāvošo naudu. Man sanāk, ka jebkurš bankas klients ir arī bankas kreditors. Izņēmums varētu būt terminēti noguldījumi, kurus nevar izņemt pirms termiņa izbeigšanās – tad varētu vērtēt, vai pirms termiņa beigām noguldītājam ir kādas prasījuma tiesības un no tām izrietošs kreditora statuss

stalins
stalins

Nesen lasiiju Indrika Latviesha “varu”.Tur aprakstiita vesela kampanja pret AB.LV Iesaku izlasiit!Jurgim Liepniekam nav vajadziibas to lasiit ,jo vinshs iespeejams , ir liidzautors.

Lamata
Lamata

Kāpēc Jurģis uzņēmies ABLV soģa lomu ? Par baltu velti taču viņš to nedarītu, vai nē ?

Andris
Andris

Bija norādīts, ka maksātājs šiem rakstiem ir kāds Lazdiņa kungs? Lazdiņu taču daudz Latvijà,ne? nevajag tā satraukties :-))). Tu taču saproti, ka ir arī screenshot funkcija.

Megrē
Megrē

ABLV ir apbrīnojami nemākulīgs PR, dzīvodami šokolādē pavisam pazaudējuši asumu, viņi laikam pagaidām nezina, ka Latvijā tiesībsargiem, pat viskorumpētākajiem, piemīt tendence sekot tendencēm :)

Andris
Andris

Ak, Jurģīti, un cik Tev Lazdiņš par visu šo murgu maksā? Tu taču saproti, ka atkal taisi sevi par izsmieklu. Vēl lielāku izsmieklu.

Anse
Anse

Jurģi, Tu esi kā Dievs- zini visu taisnību un sodi ļaundari…. smiekli nāk, aizej pie psihologa vai nolec no tilta…..

fera
fera

Jurģi, Tev tiešām nav par ko prātoto un rakstīt? Tad ej atvaļinājumā uz kādu gadu. Tā Bunkusa tēma jau noriebusies. Ne tu viņu, domāju M.Bunkusu, atmazgāsi, ne augšāmcelsi, ne izmainīsi viedokli tiem, kuriem bija ar viņu saskarsme. Liepniek, maz problēmu ir LV? Pabeidz savu plaģiātu par OIK. Būs foršāk. Jeb mal savu dzimto tēmu par marihuānas legalizāciju. Atstāj to nelaiķi mierā.

Neo
Neo

Asiņainais punduris ieķēries ABLV biksēs :))) nez kurš viņam par to maksā?

Anse
Anse

Un Jurģim?