Jaunzeme atkal slēpj informāciju par aizturētu VID darbinieku

Ieva Jaunzeme
VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme

Šī gada 12.jūnijā Valsts policija aizdomās par seksuālu vardarbību pret nepilngadīgiem puišiem aizturēja Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldes (NMPP) darbinieku Viktoru T. Kā jau šādos gadījums pieņemts, par VID darbinieka aizturēšanu tika informēta VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme.

Policijas darbiniekiem izbrīnu raisīja fakts, ka I.Jaunzeme interesējusies nevis par cietušo stāvokli vai aizturētā darbinieka procesuālā statusa aspektiem, bet gan par to, lai Valsts policija nepublisko šā nozieguma aizdomās turētā darbavietu.

Kaut arī parasti Valsts policija diezgan naski ziņo par līdzīga rakstura noziegumos aizdomās turēto nodarbošanos, šoreiz I.Jaunzemes sarunas ar Valsts policijas priekšnieku Armandu Ruku rezultātā policija savā 21.jūnija paziņojumā par notikušo nemin aizdomās turētā darbu vienā no tiesībsargājošām iestādēm.

Arī VID darbiniekiem ir aizliegts sniegt jebkādu informāciju par iestādes darbinieka aizturēšanu, nepakļaušanās gadījumā saņemot draudus uzsākt disciplinārlietu. Ņemot vērā I.Jaunzemes reputāciju kā sīkumainai un atriebīgai vadītājai, kuras metodes līdzinās mobingam, no VID, visdrīzāk, nesagaidīsim nekādu paziņojumu.

Tikmēr šis ir kārtējais gadījums, kad I.Jaunzeme cenšas slēpt informāciju par VID darbinieku noziegumiem. Šajā pretīgajā stāstā palīdzīgu roku viņai sniedz Valsts policijas priekšnieks A.Ruks.

Avots: Pietiek

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
kursa biedrs
kursa biedrs

Tā ir padomiskā domāšana.

Ieva Džerlija meita Jaunzeme (Romeiko)
Ieva Džerlija meita Jaunzeme (Romeiko)

Seksuālās minoritātes tagad jēliek augstos amatos. Piedāvājiet Viktoram T. kādu amatu ārlietu ministrijā. Latvāņu tauta būs sajūsmā. Un iesaistiet viņu kādā partijā. Plusiņu tūkstoši viņam būs nākamajās vēlēšanās

maita
maita

Nu šī kundzīte ir paslēpju spēlīšu profesionālis un pirmskolas iestāžu cēmpions.