VID Iekšējās drošības pārvalde aizturējusi divas personas par neizpaužamu ziņu izpaušanu

VID Iekšējās drošības pārvalde otrdien, 21.maijā, veikusi procesuālās darbības un aizturējusi divas personas. Viena no aizturētajām personām ir VID amatpersona, kura jau atzinusi savu vainu un uzrakstījusi atlūgumu.

Personas aizturētas par neizpaužamu ziņu izpaušanu.

VID amatpersona aizturēta saistībā ar radiniekam izpaustu informāciju par kādu uzņēmumu, ceturtdien intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” skaidroja VID ģenerāldirektore Baiba Šmite-Roķe.

Viņa norādīja, ka attiecīgais gadījums nebija klasisks korupcijas gadījums, proti, VID darbiniekam radinieks palūdza informāciju par kādu uzņēmumu un šī informācija tika sniegta.

“Pat šāda, it kā pirmšķietami varbūt nevainīga informācijas nodošana savam radiniekam arī ir nopietns pārkāpums,” sacīja Šmite-Roķe.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar