Gobzems, iespējams, aizspēlējies līdz kriminālprocesam, vēsta Vakara Ziņas

Latvijā, iespējams, briest viena no skaļākajām tiesas prāvām par izspiešanu, kuras galvenais “varonis” – ak, tavu brīnumu! – būs bijušais advokāts un bijušais politiķis Aldis Gobzems, tā raksta brīvdienu žurnāls Vakara Ziņas savā jaunajā sadaļā “Baumas”. Un kā tas labi zināms ikvienam – baumas bieži vien izrādās patiesība.

Mūžīgi skandāliem apvītais bijušais premjerministra amata kandidāts Aldis Gobzems, kā jau daudzi ievērojuši, pēdējā laikā nodarbojās ar publisku naudas pieprasīšanu no savas bijušās sievas it kā jaunā mīļākā un šī vīrieša ne pie kā vispār nevainīgās sievas aprunāšanu un pazemošanu savos sociālajos tīklos, būs aizspēlējies tikai līdz vēl lielākām nepatikšanām sev pašam. Proti, kriminālprocesam par izspiešanu. Baumo, ka pats bijušais advokāts ir sagādājis tik daudz pierādījumu pret sevi, ka diezgan droši var rēķināties ar notiesājošu spriedumu, raksta Vakara Ziņas.

Foto avots: Facebook

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
nīlzirgs
nīlzirgs

Vai tad viņš vēl kustās? Man viņš patrāpījās ķisena vietā un brīnos, ka vēl dzīvs.

Ome
Ome

Kad notiesās tad arī rakstiet.
Kāpēc nerakstiet par Bondaru pāri,atkal izspruka sveikā?

Trimbdadūrs
Trimbdadūrs

Ļoti svarīga ziņa…

polītologs
polītologs

Jā, tāds antiņš šis čalis bija.

Dainu māte
Dainu māte

Vidējais latvānis